Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

even better than a superhero

Anonymous



even better than a superhero Empty
Vendég
Vas. Nov. 22, 2020 5:28 pm

Mr. Travers




Nem: férfi

Kor: 24+ év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Minisztérium?

Kapcsolatunk: báty-húg

Csoport: varázsló

Playby: chord overstreet

Státusz: SZABAD


Részletek

A bátyám vagy. Talán az egyetlen ember az életemben, akiben mindig, minden körülmények között maradéktalanul megbízom. Hiszek benned, felnézek rád. Te pedig pont úgy bánsz velem, ahogy a legtöbb aggódó báty bánik a kishúgával. Pedig már nem vagyok ám olyan kicsi. Túl vagyok néhány szívtörésen, kalandon és őrültségen, de mindig akad valami, ami miatt a lelkibékéd nem nyugszik. Pedig én tényleg igyekszem elérni, hogy ne csak egy idegesítő kis csitrit láss bennem, hanem a felnőttet is. Nagyon töröm magam. Mondjuk azt te is beláttad, hogy sokkal könnyebb lenne az életem, ha hozzád és a menyasszonyodhoz, @Harley McKinnon-hoz költöznék, még mielőtt apával kinyírnánk egymást rövid távon. Vagy rosszabb. Tudod, mióta anya meghalt, elég nehéz vele. De miket is magyarázok, neked aztán nem kell bemutatni őt...
Minden egyéb infót megtalálsz ---> ITT
Ha kérdésed van megtalálsz ---> ITT vagy Discordon: Juca#0893

A karakter elég szabadon alakítható és mindketten nagyon várjuk, hogy megérkezzen. A pb alkuképes, a család pedig jó nagy, biztosan elhalmoznak majd játékkal a Travers-rokonok.
Itt a regisztráció gomb. Wink





Vissza az elejére Go down
Anonymous



even better than a superhero Empty
Vendég
Csüt. Dec. 10, 2020 12:00 am

Mr. Travers




Nem: férfi

Kor: 24+ év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Minisztérium?

Kapcsolatunk: vőlegény

Csoport: varázsló

Playby: chord overstreet

Státusz: SZABAD


Részletek

Pár hónapja már hivatalosan is a menyasszonyod vagyok. Végzős voltam a Roxfortban, amikor megismerkedtünk. Akkoriban egy kis ideig táncoltam a Bacchusban és te sosem vetetted meg az ilyen helyeket. Többször is visszajöttél miattam, de mikor otthagytam a helyet nem kerestük egymást egy ideig. Talán eltelt egy év is, mikor újra összefutottunk az egyik kviddicsmeccsem után. Ott kezdődött komolyabban minden. Ezután hamar egymásra találtunk. Nem tudom, hogy mi fogott meg téged bennem, hiszen mindig is én voltam az a lány a Roxfortban, aki mindenkin áttaposott, ha neki éppen az volt az érdeke. Nem sokkal jártál felettem, így bizonyára már akkor is ismerted a nevem.
A kapcsolatunk az évek alatt teljesen komolyra fordult. Két éve összeköltöztünk Edinburghban. Úgy döntöttünk, hogy távol akarunk lenni a London zajától, de ettől függetlenül te a hopp por segítségével minden reggel be tudsz menni a Minisztériumba. Távol vagyunk, de mégis közel.
Rövidesen pedig össze is házasodunk. Várod már vagy félsz egy kicsit tőle? Lényegtelen igazából, mert közösen úgyis átvészeljük ezt az életnek nevezett dolgot.

A karakter elég szabadon alakítható és mindketten nagyon várjuk, hogy megérkezzen. A pb alkuképes, a család pedig jó nagy, biztosan elhalmoznak majd játékkal a Travers-rokonok.
Itt a regisztráció gomb. Wink





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: