Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Ohana

Murphy MacNamara


Boszorkány

Ohana Tumblr_oyr2zmtMr61wfdcw8o1_250sq

Lakhely :

Roxfort/Dublin


Multik :

Möj-sereg

Playby :

Alina Kovalenko


45


Ohana Empty
Murphy MacNamara
Csüt. Okt. 22, 2020 3:10 pm

MacNamara tesók




Nem: Férfi

Kor: 20-21 év és 19 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Kviddics játékos/Akadémista

Kapcsolatunk: Báty-Húg

Csoport: Varázsló/Akadémista

Playby: A képeken Douglas Booth és Colin Ford látható, de bármilyen világosbarna hajú pb-t választhatsz :3

Státusz: SZABAD


Részletek

A három szuperjófej bátyámat keresem! Kapcsolatunk rózsás, a tenyerükön hordoznak, és imádjuk egymást!
Jó, komolyra fordítva a szót, nincs túl sok megkötésem a karakterekkel kapcsolatban, Brian a legidősebb testvér, profi kviddics játékos a 2019-es VB-n már a válogatott legfiatalabb tagjaként játszott az Ír válogatott színeiben. Bármelyik csapat tagja lehet, annyi biztos, hogy nem ment a Roxfort után az Akadémiára, hanem egyből sikerült bekerülnie egy nagyobb egyesülethez. Ambiciózusnak képzelem, és kicsit talán play-boynak, de a családjával jó a kapcsolata, különösen az édesanyjával.
Devin és Riley ikrek, tavaly fejezték be az iskolát, így a megalkotóra bízom, hogy az Akadémiára mentek-e. Annyi, hogy a nyáron több csapatnál is játszottak próbajátékot, de ha valaki szívesen hozná úgy a karaktereket, hogy ez nem sikerült nekik, annak se vagyok ellene. Elevenek, egymással szoros a kapcsolatuk, és talán túl jól is képesek ugratni Murphyt és az öccsüket.
Egy elég nagy ír család tagjai, akik hangosak, és bár néha viták előfordulnak, az asztal körül, vagy éppen meccs közben ezt elég könnyen maguk mögött tudják hagyni. Anyai ágon @Adelaide Lachlan az unokatesó, míg apai ágon @Cora A. Macmillan és @Travis Macmillan.
Némi családi bonyodalommal nagyon várom őket!  Ohana 3725496346  Ohana 196327435


ui.: Ha valaki fiatalabb karakterben gondolkozik @"Shane D. MacNamara" is átvehető (akár átdolgozva is).







Forget all the reasons why it won't work
and believe the one reason why it will....






Vissza az elejére Go down
Anonymous



Ohana Empty
Vendég
Vas. Aug. 15, 2021 12:51 pm
Én is Várlak!

Kedves Riley, akinek a neve nyugodtan változhat mondjuk Dennis-re vagy Rudolph-ra, esetleg Devlin-re, Dervish-re mivel már van egy Riley az oldalon. Te vagy az aki hiányzik most a családunkból és a csodás Manu Rios arcát viseled köszönhetően @Devin MacNamara választásának. De ha különbözőek akartok lenni, az én áldásom megvan hozzá, de ha Manu miatt vinnéd el, én tuti örülnék neki Devin-nel együtt.
Nos, amit én hozzá tudok adni az életedhez nos az az, hogy sokat kviddicsezek veled amikor ráérek, tudom, hogy neked is hasonlóak az álmaid, mint nekem. Ha elég ügyes leszel akkor lehet, hogy együtt játszhatunk majd a denevéreknél. Nem lenne szívem hagyni, hogy egy nap egymás ellen küzdjünk a pályán. Sokkal szívesebben lennék a csapattársad.
Bár igazából nem akarom feleslegesen szapulni a szót, ha jönnél, gyere, mi várunk! Én tutira és bizton állíthatom, hogy a többi MacNamara is hiányol téged, szóval... nincs más dolgod, mint megjelenni egy nap a köreinkben.  
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: