Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nott Family

Amelie Lestrange
Vas. Szept. 20, 2020 3:59 pm

Remington Nott




Nem: Férfi

Kor: 45 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Rád bízva

Kapcsolatunk: Testvérek

Csoport: Varázsló

Playby: Tom Hiddleston a képen, de nyitott vagyok bármire

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Részlet Ams ET-jébél: "Különös, a szó minden betűje tökéletesen leírja azt a kapcsolatot, ami közöttünk volt, van és lesz is. Remington volt mindig a férfi, a követendő példa, akiről mindenki azt hitte, hogy apám örökébe lép. Én kételkedtem ebben, a két testvérem közül mindig ő mutatkozott a kedvesebbnek, a megértőbbnek. A toleránsabbnak. Mégis, tizenhét éves éppen csak elmúlt, mikor felkerült a karjára a sötét jegy. Azt hiszem, ez volt az a pillanat, amikor elkezdtem félni tőle. Félni attól, amivé vált, amivé idővel válni fog.
Mégis, csalódnom kellett, pozitív értelemben. Noha döntő szerepe nem volt a csata végkimenetelében, mégis azoknak segített, akikben hitt, nem pedig a belénevelt elvek után ment. A hűségének viszont ára volt. Az álcája fenntartása érdekében elvett egy nőt, akit sosem szeretett, aki szült neki egy gyereket. Azt nem tudom, hogy a csatánál odaveszett-e vagy sem, sosem kérdeztem tőle. Azt hiszem ki jelenthetem, hogy jó a kapcsolatunk, gyakran váltunk baglyokat és keressük is egymást. Még sosem köszöntem meg neki azt, amit a múltban tett, pedig kellett volna. Többel tartozom neki, mint azt szavakba tudnám foglalni."


Tehát, Remington egyfajta kémként funkcionált a második varázsló háború alatt. A Rendet segítette ott és úgy, ahogy tudta. Egész biztos, hogy egy színész veszett el benne, ugyanis azokon kívül, akik tudták róla az igazságot, senki sem sejtette, hogy ki és mi ő valójában, hogy fenn tartsa az álcáját még egy nőt is elvett - és közös gyermekük is született -, akinek a sorsát a megalkotóra bízom. Lehet halott is, de az Azkaban fogságában is sínylődhet, esetleg bujkál, mert sikerült elmenekülnie vagy bármi más. Tényleg csak a megalkotó fantáziájára van bízva minden.

Az igazság az, hogy a leírtakon kívül nagyon mást nem szeretnék megszabni vele kapcsolatban. A munkája, a szerelmi élete, a kapcsolata a gyerekével mind, mind a megalkotó fantáziájára vannak bízva. Az avialay is csak ajánlás.

Gyere, én nagyon várlak  Nott Family 3217638854







... Nott




Nem: Rád bízva

Kor: 27 és 22 év között

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Rád bízva

Kapcsolatunk: Unokahúg/unokaöcs

Csoport: Varázsló - Boszorkány - Akadémista

Playby: Lepj meg!

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Vele kapcsolatban konkrétan semmit sem szeretnék megszabni, mindent a megalkotóra bízok azonban az apja - Remington - hirdetését a családi hátteret illetően javallott elolvasni. Ez tulajdonképpen egy nagyon szabad hirdetés, a megalkotó azt csinál a karakterrel és tulajdonképpen arra viszi amerre szeretné.

Egyedül talán annyi, hogy én nagyon örülnék neki, ha Ams-al jóban lennének  Nott Family 3217638854 . Téged is nagyon várlak!




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: