Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mr. Mystery

Primrose Jackson


Medimágus

Mr. Mystery Original

Lakhely :

London


Multik :

MöjSereg

Playby :

Emily Rudd


12


Mr. Mystery Empty
Primrose Jackson
Hétf. Aug. 10, 2020 8:46 am

The Wolf




Nem: Férfi

Kor: 25-35 év

Vér: Mindegy

Iskola/Munka: Amit csak szeretnél

Kapcsolatunk: Lámpa és lepke?

Csoport: Varázslények

Playby: Akit csak szeretnél, a képek csak ötletek :3

Státusz: SZABAD


Részletek

Hogy pontosan ki vagy, arról fogalmam sincs. Valószínűleg minden épeszű ember óva intene attól, hogy a segítségedre legyek, de egyszerűen képtelen voltam arra, hogy átnézek feletted azon a hajnalon... azon a telihold utáni hajnalon. És a mai napig lehetetlen számomra, hogy figyelmen kívül hagyjalak. Eszembe se jutott, egyetlen alkalommal sem, hogy hátsó szándékkal közeledsz felém, vagy ki akarnál használni, egyszerűen segítek, mert úgy tűnik, hogy rászorulsz.

☽ ☾ ☽ ☾ ☽ ☾ ☽ ☾ ☽ ☾ ☽ ☾ ☽ ☾ ☽ ☾

A karakter élettörténetét nem kötném meg sok részletben, csupán két dolog biztos: vérfarkas, és a Szindikátusnak dolgozik. Hogy miként keveredett bele, mennyire saját döntés, vagy csak kényszer eredménye, teljes mértékben a megalkotóra bízom. (De szívesen ötletelek *o*) Azt is, hogy mennyire van magas “beosztásban”, és egyéb esetekben milyen feladatokat lát el. Perpillanat az a “küldetése”, hogy Prim bizalmába férkőzzön, és ezt elég jól csinálja. Sok kapcsolata van a Minisztériumban, és az aurorok között is, nincs nehéz dolga, ha az újonnan érkezettekről kell kiderítenie néhány dolgot.
Ezeken kívül viszont minden szabadon alakítható. Hogy gazdag, vagy szegény családból jött, hogy angol, vagy éppen amerikai gyökerekkel rendelkezik. A kettejük kapcsolata is alakulhat a játéktéren bármerre, mert bár az elején bizonyosan színjátékról van szó, bármi IS megtörténhet. Rolling Eyes
Ezen kívül meg mindenfelé lehet plotolni, szóval várlak nagyon! *o* (Minden más családtagom meg tutira nem, de ez ne zavarjon…)




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: