Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

a legfiatalabb Blake lány

Anonymous



a legfiatalabb Blake lány Empty
Vendég
Kedd Május 12, 2020 12:53 pm

Ava Mia Blake




Nem:

Kor: 19-21 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: akadémia, tanuló / végzett, egyéb munka / gondos háziasszony? tökmindegy

Kapcsolatunk: sisters

Csoport: akadémista / boszorkány

Playby: ez itt éppen Joanna Halpin, de lentebb vannak még alternatívák

Státusz: FOGLALT <3


virágcsokor

"Hazel Blake, a kishúgom, a másik csöppnyi csoda. A legkisebb, akire igyekeztem mindig is csak mérsékelten irigykedni. Mert mi voltunk a három nővér, a három testőr... nem állhatott közénk holmi gyerekes irigység. Mégis, azt hiszem már nem találom veled a hangot. Te igyekszel felnőni én pedig csak szeretnék gyerek lenni még egy napig. Most melyikünk is az idősebb? Azért ha csinálok egy áfonyás muffint még megkóstolod, ugye? Layla emlékére..."

Layla volt az elegáns rózsa, én a vicces napraforgó, de mond drága húgom te mi lennél? Tulipán, pitypang, orchidea? Hárman voltunk elválaszthatatlanok. Mindig nevettünk, alig-alig irigykedtünk és ott voltunk, ha kellettünk a másiknak. Laylához én álltam közelebb, de neked is a nővéred volt, te is elvesztetted.
Hogy most éppen mit csinálsz és hogyan alakult a jellemed, azt rád bízom, de biztos, hogy vannak céljaid, akár már el is jegyeztek és sokkal jobban állsz két lábbal a földön mint én. Hiába vagy a legfiatalabb, néha jóval érettebbként viselkedsz nálam.

//A név megegyezés szerint változtatható, simán átírom egy pár helyen. A jellemét és foglalkozását sem szeretném megszabni, de azért ésszerű keretek között maradva ne csinálj belőle neohalálfalót, mert nem illik hozzá! Szintén szeret nevetni, táncolni és életvidám leányzó. (Ezeken bőven lehet finomítani ám és azért rugalmas tudok lenni, csak egyeztessünk! ; ))
A pb-t illetően sem szabok meg sok mindent, jó lenne, ha azért szőke / szőkés maradna és mondjuk a  világos szemeknek is örülnék, de nem kötelező. Néhány javaslat még Joanna mellett: Florence Pugh, Marnie Harris, Lauren de Graaf (?), Suki Waterhouse (na ő pl barna szemű), talán még Cora Keegan? Van bőven lehetőség, de javaslatokat is szívesen veszek ; )
Ja, és örülnék, ha az et-met azért elolvasnád! <3//

u.i.: Úgy őszintén.. annyira nem elengedhetetlen karakter egyelőre June életében, csak gondoltam itt hagyom, hátha megtetszik valakinek *-*






Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: