Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Jesus, it never ends

Anonymous



Jesus, it never ends Empty
Vendég
Vas. Május 10, 2020 3:19 pm

Jesus Madden


D14IKbI.jpg

Nem: férfi

Kor: 18 év

Vér: fél

Iskola/Munka: megváltó
roxfort/ bármi, csak ne griffendél

Kapcsolatunk: öcsike

Csoport: mindegy, csak ne griffendél

Playby: lennon gallagher - mivel nekem is az, de lehetünk kétpetéjűek is, csak akokr javasolj valami szépet

Státusz: FOGLALT


Részletek


mindig te voltál kettőnk közül az érettebb. és én bevallom, néha irigyeltelek is érte, de kiegészítjük egymást. én átváltoztatástanból vagyok penge, te pedig bűbájtanból. én gitározom, te dobolsz. én vagyok kettőnk közül a zabolázatlanabb, te pedig az, aki meg tud engem fékezni. a te szavadra adok. te vagy az, akit még nem taszítottam el magamtól pedig istenemre mondom, hogy próbálkoztam. de akkor sem hagytál ott, amikor megbuktam tavaly, hanem velem buktál. talán úgy hiszed, van még bennem valami, amiért érdemes visszatéríteni a vakvágányról. te vagy a másik felem jeez és igazából kit érdekel, hogy a szüleink ilyen béna neveket adtak nekünk? nem ezek határoznak meg minket. hiszem, hogy nem tudsz megmenteni engem. te pedig tudod, hogy még valahol meg lehet. megtalálod?

//szóval igazából ki kéne rángatnod egy nagyon mélyen lévő csávót a drogmámorból, de vajon megbirkózol-e vele? hát csak rajtad áll, de én nagyon remélem hogy nem tántorított el téged ez a helyzet attól, hogy megalkoss egy eléggé belevaló csávót, mármint a női karakterekbe való csávót, érted Rolling Eyes nem kell olyan jó gyerekre csinálni, csak éppen annyival legyen jobb, mint én, hogy tudjon vezetni. de nincs ez sem megszabva. csak egy ötlet. lehet annyira elbaszott, vagy még jobban, mint én. csak gyere és forgassuk fel ezt a dögunalom iskolát. na csók, pm-ben megtalál mindenki, ha felkeltettem az érdeklődését <3
btw, pb sincs megszabva, ha van jó ötleted és ha nem akarsz egypetéjű ikreket, hát hajrá ^^






Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: