Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Meadow Idella McKinnon - hugica

Anonymous



Meadow Idella McKinnon - hugica Empty
Vendég
Vas. Május 10, 2020 3:06 am

Meadow Idella McKinnon




Nem:

Kor: 16 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort, griffendél

Kapcsolatunk: testvérek vagyunk

Csoport: griffendél

Playby: Nicola Peltz vagy más szőke

Státusz: SZABAD


you are my opposite

Részletek az előtörimből:
„Sosem volt a leggondoskodóbb nővér. Mindig talál valamit, amire húzhatja a száját. Kicsit sem olyan dolgos, mint azt a világ felé mutatja. Legalábbis itthon nem. Az, ami érdekli, abban valóban kiemelkedő. Ez büszkeségre ad neki okot, talán már túl sokra is. Mindig úgy kezel engem, mintha egy olyan személy lennék az életében, akinek muszáj mindent megtennie azért, hogy ő boldog lehessen. Odavinni neki az ételt vagy éppen bevásárolni helyette. Néha elfelejti, hogy a húga vagyok és nem a csicskása. Emellett nem is foglalkozik azzal, hogy nekem mi a jó. Inkább vagyunk ellenségesek egymással, mint bármi más.” – Meadow Idella McKinnon, 16, húg

Meadow Idella McKinnon, 16 év, a húgom egy kicsit kilóg a családból. Nálunk inkább a fehér bárányt kell megtalálni a feketék között, amit ő testesít meg. Sosem volt felhőtlen viszonyunk. Amíg a Roxfortba jártunk a legtöbbször átnéztünk egymáson és mindig találtam valamit, amivel keresztbe tehetek neki. Ő többször is próbálta már rendbe hozni, ami kettőnk között van, de én nem voltam rá vevő. Túlságosan különbözünk egymástól, így nem értem, hogy miért kellene erőltetni.

Néhány elképzelés Mea-ről:
❆ nagy tervei vannak a jövőjére nézve, amiket meg fog valósítani
❆ érdeklik a muglik
❆ velem ellentétben nem nagy kviddics rajongó, de az én mérkőzéseimre néha eljár
❆ lelkiismeretes és nem szereti, ha az emberek között feszültség van
❆ mindig próbálja megtalálni az aranyközéputat kettőnk kapcsolatában, de általában meggátolom
❆ bármit megtennénk egymásért, de nincs azaz Isten, hogy ezt hangosan is kimondjuk
❆ elég nagy szája van és meg tudja védeni magát, az utóbbi időben ellenem is elég sokszor felszólal, amely nagy vitákat eredményez kettőnk között
❆ valószínűleg nem aranyvérű varázsló lesz a férje már csak azért is, hogy apát és engem kiborítson ezzel, hiszen úgy gondolja a világ nem csak annyiból áll, hogy másokat ítéljünk meg a származásuk alapján

Több dolgot nem szeretnék megszabni. Az előtörim olvasása, viszont kötelező jellegű, hiszen a múltas részben is feltűnik Mea. A karaktert jó léleknek képzeltem el, aki azért nem túl naiv, hanem erős és kiáll mindig magáért. A leírtakon kívül minden más alakítható. Ha itt vagy, akkor dobj meg egy pm-mel és ötleteljünk tovább.  Meadow Idella McKinnon - hugica 1570947188 A jövőben szeretném, ha kibékülnének, de nincs kőbe vésve. Majd a játéktéren kiderül minden!  Meadow Idella McKinnon - hugica 1027902405




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Meadow Idella McKinnon - hugica Empty
Vendég
Kedd Május 11, 2021 4:27 pm
Én is Várlak!

   

Családtörténet
Az első varázsló világháború miatt James McKinnon segítséget kért Esmeralda S. Lopez-Torrestől, hogy családját biztonságosabb helyre vihesse. Az Egyesült Királyság nem volt biztonságos, Voldemort és a halálfalók néha válogatás nélkül ontottak vért, nem kímélve még az aranyvérű családokat sem, ha azok velük ellentétes nézeteket vallottak. Esmeraldaval több levelet is váltottak, mígnem eljött a megfelelő időpont a távozásra.
1978. október 4-én James kész volt búcsút inteni szülőföldjének a gyönyörű és borús Skóciának. Ez a nap sem volt szép, vihar tombolt, de nem halaszthatták el az utazást, haladéktalanul szerette volna biztonságban tudni feleségét és gyermekeit. Pontban délután öt óra hat perckor jelent meg a birtokhatárban az ígért zsupszkulcs, a család felkészültem várta és amikor megérkezett kézfogással láncot alkottak, és James kezébe vette az üveget. Baleset történt közben. Esmeralda nagyon hangsúlyozta, hogy nem engedhetik el egymást amíg meg nem érkeznek, s bár ez a leggyorsabb módja az utazásnak, így sem volt olyan rövid a nagy távolság miatt. Félúton járhattak, amikor afiatalabbik gyerek Cypress elengedte anyja kezét. Senki sem tudja, hogyan történhetett, talán megcsúszott a keze, de az anyja sosem felejtette el, ahogy gyermeke eltűnt. A másik fiuk Roger öt éves volt ekkor. A fiuk elvesztése nagyon megviselte a párt, de az új világba költözést követően újabb gyermeknek adtak életet 1981-ben. Ashley születése után egy héttel kapta meg James McKinnon a baglyot, hogy fennmaradt rokonait a halálfalók lemészárolták. "Az utolsó McKinnonok" olvasta Albus Dumbledore szavait.
Így történt, hogy a McKinnon ág nem halt ki és ez teljesen megváltoztatta James McKinnon és családja életét.

Meadow & Jess
Jess azért érkezett a Roxfortba cserediákként, hogy megismerje a családja történetét és esetleges még élő rokonok után kutasson. Nem hitte volna, hogy a Roxfort diákjai között talál valakire. Vagyis talált volna, ha Meadow nem töltötte volna cserediákként külföldön az az időszakot, kissé ironikus, nem? Mindenesetre Jess küldött baglyot a lánynak - és Harleynak is -, remélve, hogy többet is megtudhat, de választ még nem kapott senkitől.
Végül a végzős évét is a Roxfortban tölti, remélve, hogy egyszer sikerül találkoznia rokonaival és még többet megtudhat a családfájáról. Meadow személyisége alapján tökéletesen beillene az amerikai McKinnonok közé, ezért biztos jól kijönnének Jessicaval Meadow Idella McKinnon - hugica 3217638854
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: