Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Do you call yourself a fucking hurricane like me?

Anonymous



Do you call yourself a fucking hurricane like me? Empty
Vendég
Vas. Május 03, 2020 1:41 am

   
Valeria Morgan


   


   Nem: nő, ofc Rolling Eyes

   Kor: 34 év

   Vér: arany

   Iskola/Munka: roxfort / tetszőleges ház volt, most viszont kviddics-sztár

   Kapcsolatunk: drága húgom

   Csoport: boszorlány

   Playby: lana del rey / keira knightley / rebecca ferguson, de másnak sem vagyok ellene

   Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   

Sosem volt rossz kapcsolatunk. Mindig azt hittük, hogy az élet csak egy nagy játszótér és mi csak kis eszközök voltunk, akiken a nagyok csak úgy csúsztak lefelé, másztak fel rájuk. Aztán elmentünk a Roxfortba. Apánk hóbortjaival, anyánk útmutatásával felvértezve és egymást tökéletesen kiegészítve álltunk ott egymás mellett. Mindig egymás kezét fogva, akármilyen baj, vagy rossz dolog történt. Aztán én elindultam világot látni és te voltál mellettem a hang, aki mindig figyelmeztetett arra, ha éppen olyasmit csinálnék, amit nagyon, de nagyon nem kéne. Utánam jöttél akkor is, amikor Olaszországba költöztem, azonban egy komoly beszélgetés után azt mondtad, hogy te éppen itt maradnál. És valljuk be, az életed jól sikerült. Született két csodálatos gyermeked, az én unokaöcsém és unokahúgom, akiket mindennél, de tényleg mindennél jobban szeretek. Most mégis bejelentetted, hogy a Holyhead Harpies-nél folytatod a karriered a következő szezontól, ahonnan eljöttél. És valljuk be Valeria / becses neved, én mindig felnéztem rád. Te voltál az, aki segített nekem önmagam lenni. És nekem ezekben az időkben szükségem van rád. Hogy újra megüss, és azt mondd, hogy 'ezt elbasztad Liano!'. Mert te ilyen vagy. Egy kibaszott hurrikán. És én így szeretlek téged drága húgom.


//szóval tényleg nem szabnék meg semmit, a keresztnevét sem, csak azt, hogy legyen egy igaz temperamentumos, az életet négy-öt-hatnyolc kanállal habzsoló hölgyemény, aki tényleg annyira szereti Lianot, hogy mindent megtenne érte. A foglalkozása adott, a karakterlapomon is említem, csak gyere, hogy téríts észhez, a fenébe is, nekem nagyon szükségem van Rád!
a PB sincs megszabva, pusztán ötleteket dobtam be, velem lehet egyezkedni, szóval hajrá-hajrá, gyere csak <3  



   

   

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: