Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

tell me why

Anonymous



tell me why Empty
Vendég
Pént. Ápr. 24, 2020 8:47 pm

Kedves neved




Nem: férfi

Kor: 15-18 év

Vér: AB+ (ahogy szeretnéd)

Iskola/munka: Roxfort/diák

Kapcsolatunk: romantikus?

Csoport: Hugrabug/Griffendél (vagy más)

Playby: Nikolai William Alexander Frederik

Státusz: SZABAD


Részletek

Nem tudom, mikor figyeltem fel rád. Azt sem tudom, hogy az a ragyogó szempár, vagy a mindig mosolygó telt ajkaid keltették fel a figyelmem. Olyan vagyok, amilyenné sosem akartam lenni. Ellepett a rózsaszín köd. Bevallom, néha belelestem a fejedbe. Tudom, hogy nem szép dolog meg hogy nem lett volna szabad, de tudni akartam mire gondolsz. Amit láttam és hallottam az csak megerősített abban, hogy te más vagy. Nem olyan, mint a többi. A világért sem vallanám be senkinek, magamnak meg végképp nem hogy igazából tetszel. Nagyon. Legalábbis addig biztos nem, amíg nem kezdesz nyitni felém. Lehet csak barátként, lehet hogy többként? Mondd miért teszed ezt velem?

//pb abszolút alkuképes, vannak más ötleteim is, akár vágni is vágok neked Very Happy Hogy aranyvérű cserediák vagy, vagy mugliszületésű hugrabugos nekem mindegy, mindent a fantáziádra bízok. Szeretnék szerelmi szálat, de megmaradhatunk az egyoldalú érzelmeknél, ha nincs meg a kémia. Ha megérkeztél csak baglyozz meg, nagyon várlak, hogy felforgasd az életem *-*

ps.: már regisztrált karakterrel való plottól sem riadok vissza, ha úgy van //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: