Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

take a trip in the air

Anonymous



take a trip in the air Empty
Vendég
Pént. Ápr. 24, 2020 2:59 pm

Keresett neve




Nem: ffi

Kor: 16-17 év

Vér: mindegy

Iskola/Munka: Ilvermorny eredetileg, de most Roxfort (mardekár)

Kapcsolatunk: közösen kitaláljuk

Csoport: cserediák

Playby: Charles Melton, Gavin Leatherwood, Ashton Irwin

Státusz: SZABAD


Részletek

Év elején jöttél a Roxfortba és azt mondtad, hogy a tanulmányaidat már itt fogod befejezni, nem mész vissza az Államokba. Nagyon megtetszett neked az Egyesült Királyság és Európa. Elgondolkozóba vetted, hogy itt éld le az életed, de olyan nagy a világ. Nem lehet még ilyen fiatalon eldönteni. Mindenesetre maradt még idő a roxforti tanulmányaidból.
Mivel szeretek részt venni a diákéletben elég sűrűn, így az elsők között köszöntöttelek. Már az első perctől fogva jóban lettünk, de persze csak felszínesen. Nem igazán szeretek megosztani magamról semmit és ahogy feltűnt, te sem nagyon. Legtöbbször csak elbeszéltünk egymás mellett, majd tovább álltunk. Többször összefutottunk már illegális bulikon a Roxfortban. Ha nem tudnám, hogy milyen rideg és távolságtartó tudsz lenni, aki megjátsza a misztikus fiút, akkor azt hinném, hogy az egyik ilyenen még közelítettél is felém. Meg amúgy is én Weasley vagyok, nem vagyok elég előkelő neked, ugye? Ezt egyébként egyszer már ki is fejtetted, aminek hála egy veszekedés keretében ott is hagytalak. Bár ne lenne ekkora képed és a tanulmányaidra is legalább annyit koncentrálnál, mint a társadalomban betöltött szerepedre. Nem kellett volna bájitalból annyira lemaradnod, mert akkor most nem kellene téged korrepetáljalak. Mindenki jobban járna.

// A pb szeretném, ha a megadott 3 lehetőség közül kerülne ki, de ha úgy van, akkor alkudozhatunk. Minden alakítható igazából, semmi sincs kőbe vésve. Szeretném, ha a karakterek rájönnének, hogy olyan sokban nem is különböznek. Arra gondoltam, hogy a srác életében is történhetett valami tragédia, amit Lynette megtud és innentől számíthatnak egymásra. Azt szeretném, ha a karakterek összejönnének, de mivel elég fiatalok még bárhogy alakulhat a vége, ezt inkább a játéktérre bíznám. Gyere gyorsan  take a trip in the air 162129408




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: