Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A volt legjobb barát újra felbukkan

Anonymous



A volt legjobb barát újra felbukkan Empty
Vendég
Vas. Ápr. 05, 2020 12:53 am

Adam ....




Nem: Férfi

Kor: 26 éves

Vér: Arany? Félvér?

Iskola/Munka: Azt én nem tudom A volt legjobb barát újra felbukkan 2541736615

Kapcsolatunk: Volt legjobb barát

Csoport: Varázsló

Playby: Zac Efron (örülnék neki, de alkuképes vagyok)

Státusz: Foglalt


Részletek

Gyerekként a legjobb barátok voltunk, ami csak úgy jött, mert szomszédok voltunk. Rengeteget játszottunk együtt meg minden, voltak már saját kitalált játékaink is. Aztán minden megváltozott, amikor 11 éves korodban valami elitista suliba írattak a szüleid. Vélhetően amúgy nagyon büszkék lehettek rád, hogy ilyen helyre járhatsz, mert melyik szülő ne örülne, ha a gyereke bekerül egy elit suliba? Szóval ez a hely bentlakásos volt, tartottuk a kapcsolatot és karácsonykor meg nyáron haza jöttél, olyankor viszont kihasználtuk az időt és sokat voltunk együtt. De ez sem tartott sokáig, mert elköltöztetek. Persze, leveleztünk, de voltak dolgok, amiket nem mondtam már el így és minden bizonnyal te sem, mert a levelek egyre ritkábban kerültek feladásra, mígnem abbamaradtak. Az egyedüli tőled megmaradt máig fontos tárgyam egy ufós kispárna, ami nagyon sokszor volt a sírós társam, ha szükség volt rá.

A nagy újratalálkozunk egy drámában is megállná a helyét. Biztos emlékszel a nővéremre Josiera, na az ő lánybúcsúja volt. Menetrendszerűen mentünk egyik helyről a másikra és közben a kötelező játékokat játszottuk, ilyen volt például a felelsz vagy mersz is. Természetesen az alkohol mindegyik játékban fontos szerepet töltött be, mert oda kellett tennünk magunk, hiszen a nővérem két nap múlva férjhez megy, hahó! Rajtam volt a sor és mivel azt választottam, hogy merek, így kaptam egy egyszerű feladatot. Smároljam le az első srácot, aki most be fog jönni a bárba, így hát elindultam az ajtó felé. Minden bizonnyal ha nem lett volna bennem az a sok pia, akkor azért ennyire laza nem lettem volna, de mind tudjuk, hogy az alkohol bátorságot ad. Jóisten se gondolta volna, hogy pont te leszel az, aki bejön, én meg minden szó nélkül lesmárollak és egy béna mosoly után ott is hagylak... Nem ismertelek fel, de te talán engem igen, nem tudom, ködösek amúgy is az emlékeim arról az estéről, jobban érdekelt másnap is az, hogy a nővérem átlökjem a másnaposságon vasárnapra, illetve, hogy segítsek neki mindenféle előkészületekkel még. Sűrű programunk volt pár napig az biztos... Azt se tudom, hogy hogyan tudtad meg, hogy én voltam az, bár a pultosok eléggé képben voltak a bárban Josie lánybúcsúja miatt, minden bizonnyal tőlük tudtad meg. És most... Most azon vagy, hogy felkeresel és franc tudja, mit is akarsz tőlem, hiszem már vagy ezer éve nem dumáltunk és tuti kiégek majd, ha kiderül, hogy veled smároltam a bárban.

//Sorsha mugli, de nagyon kíváncsi és érdeklődő. Azon van épp, hogy választ kapjon egy csomó furcsa és megmagyarázhatatlan dologra, de még ő maga sem tudja, hogy pont ez a srác lesz mondhatni a válasz az összes kérdésére. Én látom a lehetőségeket a karakterek kapcsolatának és biztos érdekes lenne kibontani a szálakat is. A névhez nem ragaszkodom, így hivatkoztam rá az ET-mben, de átírom ha neked valami más tetszene. A pb-t illetően alkuképes vagyok, de elárulom, hogy Lucy és Zac az egyik kedvenc noncanon shipem, szóval örülnék neki, de nem ragaszkodok hozzá A volt legjobb barát újra felbukkan 3217638854

Kedvcsináló noncanon gif:




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: