Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Finomka kisasszony

Anonymous



Finomka kisasszony  Empty
Vendég
Pént. Ápr. 03, 2020 6:39 pm

Madison Corsi




Nem:

Kor: 28-32 év között

Vér: arany/fél/sár

Iskola/Munka: tanárnak örülnék a legjobban, de lehet igazából bármi

Kapcsolatunk: egyelőre kollégák (vagy nem, ez függ attól aki megalkotja ^^ )

Csoport: Boszorlány

Playby: Megan Fox <3

Státusz: SZABAD


Részletek

Bár azt mondtam, hogy soha többet nem kezdek ki egyetlen egy olasz lotyóval sem, Te azért mégis más vagy. Olyan, mint egy csendes reggelen az első szál piros Lucky Strike, olyan mint a fekete kávé éhgyomorra, mint egy jó erős bourbon - csak úgy - éget, mar. De mégis többet akar belőle az ember. Én is ilyen vagyok. Többet akarok. És te ezt egyi pillanatban engeded, a másikban pedig ellöksz magadtól.
Utálom az olasz nőket. Most már utálom, de téged nem vagyok képes minden porcikámból gyűlölni, mert nem azt akarod. Képes vagy úgy rángatni, ahogy én akarom. Ha hagyom.
Én viszont. Én a másik fele vagyok, ugyanúgy azt akarom, hogy egyik pillanatban velem legyél, a másik pillanatban pedig tűnj el az életemből. Mert mi ketten ilyenek vagyunk.
vadak és jók
Az első pillanatban felfigyeltem rád, ahogy bekopogtattál a roxforti szobám ajtaján, és segítséget kértél. De vajon amit akarsz, az csak egy jóbaráti viszony, vagy teljesen más?

//nem kötök meg semmit, ugyanúgy a nevet sem, meg a pb-t sem, a származás viszont erősen ajánlott, hogy olasz legyen, elég meghatározó szerepet játszanak a tanár úr életében az olasz libák Rolling Eyes szeretném azt is, hogy a Roxfortban tanítson, de ha nem, akkor az sem gond, valahogy kötődjön az iskolához, vagy ne, teljesen mindegy, csak gyere mert nagyon-nagyon-nagyon várlak *-*




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: