Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Mr. Secret

Anonymous



Mr. Secret Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 02, 2020 4:54 pm

Csodás aranyvérü neved




Nem: férfi

Kor: 26-27 év

Vér: arany

Iskola/Munka: Amit csak szeretnél

Kapcsolatunk: Höhö, leginkább hosszútávú kalandjai vagyunk egymásnak jelenleg

Csoport: Varázstalan

Playby: Dominic Sherwood (opcionális, tényleg nem ragaszkodom hozzá xD)

Státusz: SZABAD




Részletek



Hadd kezdjem az elején. Fél évvel ezelőttiig azt sem tudtam, hogy a világon vagy. Az apád nevét ismertem, hiszen befolyásos, ismert aranyvérű a Britt szigeteken, te azonban nem kerültél a radarra. Egészen addig, míg a nővérem az egyik partin oda nem szambázott mellém és azt nem mondta, hogy vőlegénye van. TE. Még akkor sem kívántam semmit tenni veled, de aztán leültem melléd a bárba, beszélgettünk, ital követett italt és végül valahogy egy ágyban kötöttünk ki. A többi pedig már történelem. Azóta összejárunk, leginkább az ágyban töltjük az időt, vagy ritkán beszélgetünk. Ezek viszont mindig furcsák. Az életemről kérdezel, de nem én érdekellek, ezt tudom, inkább az, hogy hogyan élek, miként. Amit nem tudok hová tenni. Ha én kérdezek nem válaszolsz, csak a válladat vonogatod. Ilyenkor kepén törölnélek, jobb ha tudod. De soha sem firtatom, tudom, hogy úgy se szedem ki belőled. De az nem jelenti azt, hogy nem akarom kideríteni, mert ki akarom és hidd el, ki is fogom.

De hogy mi is a titkod? Te nem te vagy. Soha nem is voltál. A szüleid második gyereke vagy, tíz perccel a bátyád után születtél. A bátyád után, aki tökéletes volt. Erős varázsló, jó tanuló, kviddics játékos és te? Hát, te csak egy kvibli voltál - mint én -, nem több. A világnak azt mondták meghaltál, nem akarták a szégyent, amit jelentesz, téged pedig messzire küldtek álnéven, egy mugli iskolába. Talán soha sem néznek többet feléd, ha egy sajnálatos baleset következtében nem hal meg a testvéred, örökös híján azonban kellett valakit keríteni. Téged. A helyébe léptettek, mintha mi sem történt volna. Ennek lassan tíz éve, azóta hazudnak rólad és te is hazudsz magadról. Hogy miért teszed? Miért éri ez meg neked? Ötletem sincs, a te dolgod. De ki fogom deríteni, azt elhiheted.

// Nos, tehát elsősorban nem szerelmi szálra keresek jelentkezőt, ez inkább egy élvezetről, kémiáról, információról és testiségekről szóló kapcsolat - esetleg lehet belőle más is, de ez a karikon múlik. Én úgy tudom elképzelni, hogy neki azért érdekes Vasilisa, mert kvibli és nyíltan vállalja, míg ő lassan tíz éve bújik más bőrébe. Itt a miérteket tényleg rád bízom, lehet a pénz és az elismertség miatt, vagy teljesen más miatt. Hogy ezt hogy titkolják el? Azt is rád bízom. Lehet mondvacsinált orvosi indok, vagy esetleg valami trükk, hogy ne legyen gyanús, hogy nem varázsol. Végül is a varázsvilágban bármit is el lehet hitetni az emberrel Rolling Eyes. A nővérét nem hiszem hogy szereti, ez véleményem szerint amilyen érdekházasság két magas rangú aranyvérű család között. A lényeg, hogy nagyon várom a karaktert, ha valamit változtatni szeretnél megbeszéljük, ami fontos, hogy én elsősorban egy Angol aranyvérű családban gondolkozom - cannon, kitalált mindegy -, de másban is benne vagyok. csak tényleg gyere  Mr. Secret 2118478306




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: