Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My "dear" sis'

Anonymous



My "dear" sis' Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 02, 2020 4:54 pm

Nadiia Sergeyevna Romanova




Nem:

Kor: 26 év

Vér: arany

Iskola/Munka: Amit csak szeretnél

Kapcsolatunk: nővér-húg papíron, amúgy szimplán csak rossz

Csoport: Boszorkány

Playby: Deborah Ann Woll (Mert az elkőző user ezt használta, de amúgy akit akarnál)

Státusz: SZABAD/ÁTVEHETŐ


Részletek

A nővérem vagy, testvérek vagyunk, ugyanazon szülőktől származunk, mégis úgy különbözünk egymástól, mint ég és föld. De mégis, akadnak hasonlóságok, a kinézetünk, a stílusunk egy része és khm… az ízlésünk.

Az igazság az, hogy abban a cirka hat-hét évben, míg egy fedél alatt éltünk sem kedveltük egymást. Valahogy, valamiért közöttünk sosem alakult az az igazi testvéri viszony, ami máshol. Foghatnánk ezt sok mindenre. Tegyük is meg! Ott volt az apánk, a nevelési módszere és a kvibliségem. Mégis, egyiket sem nevezhetném oknak, mert te már a születésem pillanatában sem kedveltél. Úgy érezted, hogy túl sok figyelem hárul rám és túl kevés rád.
Hiszen mindig is ez volt a legnagyobb vágyad, hogy te legyél a középpontban, hogy minden rólad szóljon, hogy te legyél apuci pici lánya. Ezért tepertél egész életedben, ezért tanultál olyan keményen, először a Koldovstoretzban, majd az egyetemen is. Bizonyítani akartál. De ez sosem sikerült, egészen addig nem, míg egy gazdag és befolyásos aranyvérű család örököse meg nem kérte a kezed.
Nem szereted őt, ez egészen egyértelmű, mégis büszke vagy rá, hiszen most minden rólad szól, tőled hangos, a te esküvődtől. Amit Angliában akarsz tető alá hozni, hiszen a vőlegényed is angol. Így eshetett meg, hogy - sajnos - összefutottál velem többször is, így dörgölhetted az orrom alá, hogy milyen jó is neked, hogy ki is a szerencsés. Így eshetett meg, hogy egy ágyban kötöttem ki vele… hoppá. De vajon kedves, egyetlen nőérkém, mit lépsz, ha ez kiderül?

// Nos tehát, remélem az látszik, hogy mindenképpen egy nagyon rossz/semmilyen testvéri kapcsolat lenne az, ahol Nadja még az után is, hogy Vasilisa nem része az életüknek bizonyítani szeretne, hogy jobb nála. Én úgy képzelem, hogy ez nem is kifejezetten Lisának szól, hanem annak az állandó kisebbségi érzésnek, amit mindenkivel szemben érez, hiába hiteti el a világgal, hogy mennyire felsőbbrendűnek hiszi magát. E mellett simán lehet törtető, a foglalkozását tekintve én politikusnak vagy modellnek, esetleg színésznőnek tudnám elképzelni, az elsőre apuci lenne büszke a másik kettőnél a rivaldafényben lehet.
A név és az avi változtatható, ahogy igazából nagyon sok dologban alkuképes vagyok. Bár tudom, hogy sokan nem szeretik az ilyen kicsit negatívabb karikat én azért remélem, hogy gazdára lel és nagyon várom  My "dear" sis' 335307984 . Egyszer már megalkotásra került, de a User eltűnt Sad





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: