Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nico

Anonymous



Nico Empty
Vendég
Szer. Ápr. 01, 2020 8:08 pm

Nico




Nem: férfi

Kor: 20-23 év

Vér: bármilyen

Kapcsolatunk: bonyolult

Csoport: bármi

Playby: giuseppe maggio <3 (ha nagyon nem jön be, alkudozhatunk, vannak még ötleteim Wink)

Státusz: FOGLALT <3


Részletek


Egy félig csókolt csóknak a tüze
Lángol elébünk.
Hideg az este. Néha szaladunk,
Sírva szaladunk
S oda nem érünk.

Téged láttalak meg először a Bacchusban. És akkor tudtam, hogy el vagyunk átkozva. Jó, nem szó szerint, de összefonódott a sorsunk. Sosem felejtem el azt a vágyakozó tekintetet, ami mellett sütött az üzenet: menekülj innen! De én nem tettem. Nem láttam meg, nem akartam meglátni a figyelmeztetést. Közelebb léptem, ám akkor már késő volt… Bacchus is észrevett.
Te Nicoként mutatkoztál be, én Bambinak mondtam magam.

Hányszor megállunk. Összeborulunk.
Égünk és fázunk.
Ellöksz magadtól: ajkam csupa vér,
Ajkad csupa vér.
Ma sem lesz nászunk.

Ordibáltunk. Te beverted a falat a fejem mellett. Meg kellett volna ijednem, de csak arra tudtam figyelni, milyen tűz lobog a szemedben, mikor mérges vagy. Nem értettem mi aggaszt. Eddig is ezt csináltam, most is megteszem. Te pedig ott vagy a klubban és nézel. Bacchus rád szól, ezért egy ideig nem jössz. És nem megyek.
Itt hagytad az inged... még érezni rajta az illatod.

Bevégzett csókkal lennénk szívesen
Megbékült holtak,
De kell az a csók, de hí az a tűz
S mondjuk szomorún:
Holnap. Majd holnap.

Mikor leszünk őszinték? Mikor dobjuk le azt az álcát, ami mögé bújva biztonságban lehetünk? Megvéd minket a felelőtlenség, az anonimitás, az, hogy a lepedők között csak a test van. De neked nem csak tested van, igaz? Én már láttam… már az első este láttam a szemedben. Hallottam a hangodban, és elcsodálkoztam, hogy a te szádból még a káromkodás is milyen gyönyörűnek hangzik. Hát még olaszul…

//Nos, ez inkább csak afféle ízelítő, semmint konkrétum. Próbáltam megragadni a hangulatot röviden. Ami hát.. nehéz. Nagyon sok minden van a fejemben körvonalakban és nagyon sok minden alakítható a megalkotó részéről, és közösen is akár. Ha bővebb infó kellene üzenetben szívesen válaszolok, de előre szólok, ez itt nem egy cukormázas-esküvős-romantikus plot lenne. Nem tudom mi lesz a kimenetele (nyilván optimista vagyok és a pozitívnak örülnék), majd meglátjuk a játékok során. *-*
Ja és még annyi, hogy nem kell feltétlen olasz származásúnak lennie (de hát miért ne :’D), viszont mindenképpen beszél olaszul!//

(A vers Ady Endrétől származik)





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: