Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Rose Granger-Weasley

Anonymous



Rose Granger-Weasley Empty
Vendég
Szer. Ápr. 01, 2020 5:46 pm

Rose Granger-Weasley




Nem:

Kor: 14 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: Ismerős -> Leendő párkapcsolat

Csoport: Griffendél - vagy amit szeretnél

Playby: Luca Hollestelle?

Státusz: ELKELT!


Részletek

Esküszöm neked Rose Granger - Weasley, hogy első alkalommal amikor a vonaton megláttalak, beléd szerettem! Egyébként ezt nem is rejtem véka alá, a magam különc és Malfoy módján udvarlással bizonyítom. Ugyan te nagyjából tudomást sem veszel rólam, csak annyit látsz bennem, mint Albus egyik 'fura' barátját - vagy legalábbis kívülről ezt mutatod -, és riválist, akit minden évben szívesen megversz a pontversenyekben, az év tanulója díjban, de még ez sem rettent el a helyzettől, sőt, felcsigáz. Ahogy egyre idősebbek leszünk, ez az egész egyre kínosabbá válik közöttünk, de megmondom őszintén, én már annak is örülnék, ha barátok lehetnénk. Mert még sosem ismertem nálad okosabb, élettel telibb, cserfes lányt! Különös. Nyilván ismered a nevem, a szüleim és biztosan meséltek is neked rólam és a családomról dolgokat... ezért talán van némi tartás benned, ami meggátolja azt, hogy közeledj felém... de örülnék, ha meglátnád te is azt, hogy én egyáltalán nem ők vagyok. Az sem érdekelne, mit szólnának a szüleim hozzá, ha egy Granger - Weasley lenne a barátnőm, hiszen már úgyis sok van a rovásomon Albus Potter miatt.

Átvehető karakter, kérlek csak akkor jelentkezz rá, alkosd meg, ha biztosan aktív leszel, mert nagyon fontos ez a kapcsolati szál a karakterem fejlődésében! Egyébként meg alig várlak <3




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: