Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Sister of the Moon, Brother of the Wind

Anonymous



Sister of the Moon, Brother of the Wind Empty
Vendég
Kedd Márc. 24, 2020 11:57 am

Vex Nadhezda Yanovicha




Nem:

Kor: 14 év

Vér: fél

Iskola/Munka: diák / Roxfort

Kapcsolatunk: húg

Csoport: Mardekár – de igazából bármi, ami nem Hugrabug

Playby: Millie Bobby Brown – de ez csak egy ötlet, megalkotóra lesz bízva úgy is :3

Státusz: SZABAD


Részletek

Most hozzád fordulok kedves kishúgom. Nem tudom, hogy mi változott meg tavaly nyár óta. Nem vagyok képes veled két normális mondatot beszélni, és nem csak azért, mert rendszeresen csesztettél, amiért nem sikerült úgy megtanulnom angolul, ahogy te. Neked anyanyelvi szinten megy, és ezzel sokáig ugrattál is. Meg azzal is, hogy szerencsétlen vagyok a lányoknál. De valami megváltozott. Nem beszélsz velem. Nem keresed a társaságom, inkább Emily öccsével lógsz, és amikor beléd botlok, csak elhajtasz. Megátkozol. Igen. Mintha ellenem fordultál volna. Mintha nem az lennél aki voltál. Mibe keveredtél? Mibe keveredtetek Tiberiusszal? Nem beszélsz hozzám, és ez nagyon fáj. Nem tudom, mi történik.

Nagyon-nagyon várunk Emily-vel téged is, és az Ő öccsét is! Készen állunk a bonyoldalmakra, ha jöttök, mindent meg lehet velünk beszélni, semmi rossznak és jónak sem vagyunk elrontói! : D
Egyébként meg a neveden kívül
mindenben szabad kezet adok neked, csak gyere, hogy jókat tudjunk játszani! *-*.




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Sister of the Moon, Brother of the Wind Empty
Vendég
Pént. Ápr. 17, 2020 1:41 pm

Aleksandar Yanovich




Nem: férfi

Kor: 20 év

Vér: fél

Iskola/Munka: bármi – de leginkább valami rossz arcnak örülnék

Kapcsolatunk: egyetlen bátyám

Csoport: nincs megkötve

Playby: Charlie Heaton – mondjuk, de ha van jobb én annak is örülök

Státusz: SZABAD


Részletek

Drága Alex
hazudnék, ha azt mondanám hogy drága lennél és akkor azt hiszem még nagyobbat hazudnék, ha azt mondanám hogy valaha is szerettelek. Nagyon sokat tettél azért, hogy én ilyen legyek most, amilyen. Bár te magad is varázsló vagy, mégis olyan, mintha tagadásban élnél. Vagyis ezt mutatod. Mikor elvégezted a Durmstrangot, rajtam gyakoroltad a válogatott kínzási módszereid. Aztán fogtad magad, és apánk után eredtél valahogy a tengerre. Ennek már három éve, mégis ahogy hazaértem a tavaszi szünetre, te már ott vártál a házunk kertjében. És… kedves voltál. Én pedig nem tudtam hova tenni. Vajon mi a célod velem? Miért vagy teljesen más, mint amikor utoljára találkoztunk? És ami még fontosabb: miért jöttél vissza, mikor azt hittem, hogy egy életre megszabadultam tőled?

//ha esetleg valaki kedvet kapna ahhoz, hogy megcsinálja és ezáltal még több bonyodalmat hozzon Ziggy életébe, ne habozzon, dobjon meg egy PM-mel, és minden olyan kérdésére válaszolok, ami esetleg felmerülne. Konkrét elképzelésem is van a kapcsolatukról illetően, de egyelőre nem akartam itt lelőni, hanem a jövőbeni megalkotójával szeretném ezt tisztázni! Very Happy csak gyere, mert nagyon várlak, és ha valahol ráakadsz a húgomra, akkor őt is hozd magaddal, hogy még véletlenül se legyen egyszerű az életem Rolling Eyes nagyon várlak *-*
.




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: