Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

she was a storm, not the kind you run from, the one you chase

Anonymous



she was a storm, not the kind you run from, the one you chase Empty
Vendég
Szer. Márc. 18, 2020 11:16 pm



Naomi Briggs




Nem:

Kor: 17 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort, Mardekár

Kapcsolatunk: húgom

Csoport: mardekár

Playby: Cara Delevingne (vagy más szőke ciklon)

Státusz: SZABAD



Részletek

Drága húgom!

A mi kapcsolatunk mindig is kicsivel szorosabb volt, mint az átlag testvéreké. Már egészen pici korunktól kezdve úgy tekintesz rám, mintha én sz*rtam volna a spanyolviaszt. Amikor csak tudtunk időt töltöttünk egymással, de ez megszakadt, ahogy végeztem a Roxfortban. Azóta heti egy-két alkalommal tudunk csak találkozni. Sokszor szöktettelek már be az Akadémiára is, hogy kicsit egymással lehessünk. Elmondtad, hogy hiába te vagy az évfolyamodon a legnépszerűbb lány, sokszor úgy érzed, mintha az árnyékomban élnél és ettől az sem vesz el, hogy a jelenlegi mágiaügyi miniszter gyermekei vagyunk.
Mindent megosztunk egymással, így én vagyok az egyetlen, aki tudja, hogy a bájos, magabiztos külső mögött igazából egy problémás lány húzódik, aki pánikrohamokkal és anorexiával küzd. Próbálok segíteni, amiben csak tudok, de úgy érzem kezd túlnőni rajtad és örülnék neki, ha végre másoknak is bevallanád.
Mindig is féltettél és nem akartad, hogy rossz emberekkel vegyem körül magam. Talán pont ezért is vagy olyan körültekintő. Nem szeretnéd, ha megbántanának és talán pont ezért nem is kedveled, Sapphire-t, a jövendőbelimet. Ezzel néha fel tudsz húzni, de aztán mindig rájövök, hogy ezzel én sem vagyok másképp.



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: