Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

életem megkeserítője

Anonymous



életem megkeserítője Empty
Vendég
Hétf. Márc. 16, 2020 11:10 pm



Héloïse Brugière




Nem:

Kor: 15 év

Vér: arany/fél/sár

Iskola/Munka: Roxfort/alkotóra bízva

Kapcsolatunk: néha őszintén fogalmam sincs

Csoport: diák

Playby: Emma Mackey

Státusz: FOGLALT



Részletek

Te francia vagy, én orosz. Már az első naptól különbözünk, ahogy felszálltunk a Roxfort Expresszre, és egy fülkébe kerültünk. Rögtön összevesztünk valami hülyeségen, és még bele is löktél a tóba idefelé. Az más kérdés, hogy én meg rántottalak magammal, és ketten úsztattuk el a Nagyterem előtti részt. A beosztáskor csalódott voltam, hogy nem egy házba osztottak be minket / utáltam, hogy egy házban vagyunk (ez bizony az alkotóra lesz bízva), mert a közös órákon megkeserítetted az életem. Utáltad, hogy néhány dolgot jobban tudok, mint te, én pedig azt utáltam, hogy néhány dolgot te jobban tudsz, mint én. Tavaly elhívtalak a karácsonyi bálra, ahol az udvaron megcsókoltál, én meg azóta sem tudom hová tenni ezt a helyzetet. Azóta, ha lehet még jobban aláásunk egymásnak. Nem tudlak hova tenni, nem, és nem is akarlak.  Most pedig, hogy rosszabb időszakomat élem, hirtelen stílust váltottál. Néha kedves vagy. Olyan, mintha jó barát lennél. Mintha barátkozni akarnál. De mit akarsz tőlem?

Nem kötnék le nagyon semmit a karakterrel kapcsolatban, a nevét sem, a származását sem! : D Illetve egyetlen egy dolgot azért mégis, az pedig legyen a PB. Privát üzenetben elérhető vagyok, és nagyon-nagyon várlak, ott meg is tudjuk beszélni, mi legyen a két karakter sorsa, de úgy hiszem hogy velem és Emily McLaggennel is elég izgalmas helyzeteknek néznénk elébe, ha megérkeznél. *-*
Semmi rossznak nem vagyok elrontója, csak érkezz meg végre, és játszunk nagyon jókat! : D



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: