Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My "little" family

Anonymous



My "little" family Empty
Vendég
Pént. Márc. 13, 2020 12:09 am



Nicholas Winters




Nem: Férfi

Kor: 34 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Titkos

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Varázsló

Playby: Michiel Huisman

Státusz: SZABAD



Részletek

Nem igazán vagyunk szoros kapcsolatban, mert ritkán találkozunk. Te vagy a legidősebb bátyám. Nagyon ritkán szoktunk beszélni egymással, főleg a muglik területén mozogsz, még ha elég fontos kapcsolataid is vannak a varázsvilágban. A nagy családi összejövetelekre azért általában te is meg szoktál jelenni, de nem vagy a legbeszédesebb, és valahogy sosem voltál képes elfogadni, hogy apánk végül más nőt választott az édesanyád helyett. Olyan pletyka kapott szárnyra, hogy  erősen belekeveredtél a mugli maffiába, de erre még nem került elő bizonyíték.

Igazából teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, a munkája, és természetesen a play by is csak egy javaslat. Ha bármi kérdés, kérés lenne, bizalommal lehet fordulni hozzám Very Happy









Elliot Fitzgerald-Winters




Nem: Férfi

Kor: 26 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Dobos és rádiós műsorvezető

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Varázsló

Playby: Jeff Ward

Státusz: FOGLALT



Részletek

Te is azon testvéreim egyike vagy, akikkel nem nagyon tartjuk sajnálatos módon a kapcsolatot, apánk előző házassága miután fuccsba ment, te a bátyáddal egyetemben az édesanyáddal maradtál, még ha te többször is kerested apánkkal a kapcsolatot.
Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat. Ha bármi kérdés, kérés lenne, bizalommal lehet fordulni hozzám Very Happy








Ewan Campbell




Nem: Férfi

Kor: 31 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Gyógyító

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Varázsló

Playby: Armie Hammer

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te édesanyám előző házasságából született fia vagy, és gyógyítóként dolgozol, ahogy a szüleid is ebben a szakmában értek el sikereket. Enyhén szólva is munkamániásnak lehet nevezni, talán ezért sem volt annyira lehetőségünk közel kerülni egymáshoz, még ha nem is nagyon zárkózna el egyikünk sem a lehetőség elől. Amikor bemegyek a Mungóba mindig meglátogatlak téged is, szinte mindig ott lehet téged megtalálni. Ha az időd engedi, akkor mindig szívesen ülsz le velem beszélgetni a kórház kávézójában, és bármilyen problémámmal fordulhatok hozzád.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat. Ha bármi kérdés, kérés lenne, bizalommal lehet fordulni hozzám Very Happy








Julian Winters




Nem: Férfi

Kor: 24 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Politikai pálya

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Varázsló

Playby: Daniel Bederov

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te vagy a szüleink egyetlen vér szerinti gyereke. Régebben nagyon közel álltunk egymáshoz, szinte elválaszthatatlanok voltunk, de ez akkor megváltozott, mikor én összejöttem Rosieval. Nem egyből, de szépen lassan kiderült, hogy te is végig szerelmes voltál belé, így amikor lehetőséged adódott rá, képes voltál még a neki írt levelemet is meghamisítani, amikor arra készültem, hogy megszöktetem és magammal viszem a turnéra. Miután eltűntem, te voltál az, aki mindig mellette volt, aki vigyázott rá, és egészen odáig fejlődött ki a dolog, hogy megkérted a kezét, ő pedig igent mondott. Ezután még nagyobb erővel próbálod olyan képre formálni, amibe egykor azt hitted, hogy beleszerettél, és nem fogod fel, hogy benne sokkal több van ennél. Amikor rájöttem arra, hogy a távollétem alatt eljegyezted, azóta nem vagyok hajlandó beszélni veled, sőt még találkozni sem, és nagy szerencséd, hogy fogalmam sincs arról, hogy te voltál az, aki belenyúlt a levelembe, és hogy Rosie ezért nem a megfelelő helyre jött el.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat. Ha regisztrálnál mindenképpen egyeztess velem ÉS Omorose Summers-el is, mert mindkettőnkhöz nagyon szorosan kapcsolódik a karakter. Sok tervünk van vele, így nagyon várjuk őt! Very Happy  








Paris  Winters-Narro




Nem: Férfi

Kor: 23 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Európa-bajnok varázslósakkozó / akadémista


Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Varázsló

Playby: Casey Taylor

Státusz: SZABAD


Részletek

Az egyik kedvenc testvérem vagy, és mindig nagyon közel álltunk egymáshoz. Mi, Ian, te és én elválaszthatatlanok voltunk, te pedig különösen ragaszkodtál hozzám mindig is, tekintetbe véve, hogy amikor a szüleink először elhoztak az árvaházból én barátkoztam veled össze. Kisfiúként nagyon félénk voltál és visszahúzódó, de ez mára már teljesen megváltozott,  és folyamatosan rajongói leveleket kapsz, hála a közös pályafutásunknak. A mostani helyzetet, ami köztem és Ian között van, eléggé nehezen kezeled, épp ezért nem is vagy hajlandó beszélni Rosieval, mert úgy gondolod, hogy miatta történt az egész.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat. Ha regisztrálnál mindenképpen egyeztess velem ÉS Omorose Summers-el is, mert mindkettőnkhöz nagyon szorosan kapcsolódik a karakter. Sok tervünk van vele, így nagyon várjuk őt is! Very Happy  








Jasmine Winters




Nem:

Kor: 20 év

Vér: Aranyvér / Félvér / Mugliszületésű

Iskola/Munka: Író

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Boszorkány

Playby: Michele Alves

Státusz: SZABAD



Részletek

Nagyon nehéz téged bármikor is kimozdítani a komfortzónádból, akármennyire is szeretnélek. Közel állunk egymáshoz, de manapság valahogy úgy döntöttél, hogy kivonod magad a világ történéseiből és bezárkózol a saját kis világaidba, amiket magadnak teremtesz a történeteiddel. Nem nagyon keresed mások társaságát, mindig úgy kell kirángatni a lakásodból, hogy végre egy kis napfényhez is juss, és továbbra sem sikerült kiderítenem, hogy ennek mi az oka, de nem adtam fel a próbálkozást rá.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat. Rá van bízva, hogy miért viselkedik úgy, ahogy. Ha bármi kérésed, kérdésed lenne, keress fel nyugodtan Wink  








Kyra Winters




Nem:

Kor: 18 év

Vér: Aranyvér / Félvér / Mugliszületésű

Iskola/Munka: Eladó egy talárszabászatban

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Boszorkány

Playby: Xian Mikol

Státusz: SZABAD



Részletek

Anyánk helyett te vagy a második anyánk, hiába vagyok idősebb nálad, valahogy így is mindig eléred, hogy fiatalabbnak érezzem magam a koromnál. Szoros kapcsolatban állunk egymással, te vagy az, aki mindig rám néz, hogy ettem-e eleget, és ha kell, akkor rám töri az ajtót, ha éppen olyanja van. Rendszeresen főzöl rám, és gyakori vendég vagy a lakásomon, ami jól is jön, mert nélküled teljesen elvesznék. De nem csak velem vagy ilyen, szinte mindenkit a szárnyaid alá veszel, nem csak a testvéreinket. Nagy jövő állna előtted, ha elhatároznád magad, hogy elhelyezkedsz például az oktatásban, de valahogy eddig sosem vett rá a lélek, hiába győzködtelek. Egyelőre tehát tanácstalanul állsz a jövőd előtt, de tudd, hogy én mindig ott leszek melletted, akármi is legyen a végső döntésed.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat.  Ha bármi kérésed, kérdésed lenne, keress fel nyugodtan. Smile  








Nylah Winters




Nem:

Kor: 15 év

Vér: Aranyvér / Félvér / Mugliszületésű

Iskola/Munka: Diák

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Mardekár / Hugrabug / Hollóhát / Griffendél

Playby: Anya Taylor Joy

Státusz: BSZABAD



Részletek

Mi is közel állunk egymáshoz, habár sajnálatos módon elég ritkán tudunk találkozni egymással. Te és az ikertestvéred állandóan marjátok egymást, és általában mindig tőletek szokott zengeni a ház, ha mind a ketten otthon vagytok, de én tudom, hogy igazából nagyon ragaszkodtok egymáshoz. Határozott elképzeléseid vannak az életről, és lelkesen be is szoktál nekem számolni róla, én pedig mindig örömmel meghallgatom.  

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat.  Ha bármi kérésed, kérdésed lenne, keress fel nyugodtan. Smile  









Nathan Winters




Nem: Férfi

Kor: 15 év

Vér: Aranyvér / Félvér / Mugliszületésű

Iskola/Munka: Diák

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Mardekár / Hugrabug / Hollóhát / Griffendél

Playby: Jake T. Austin

Státusz: SZABAD



Részletek

Az ikertestvéreddel való háborúskodás ellenére mi is jó kapcsolatban vagyunk egymással. Nagyon intelligens vagy, órákig képes vagyok veled elbeszélgetni olyan dolgokról, amik a kortársaid unalmasnak találnának, sőt olyan témákban is jártas vagy, amiről nekem halvány lila gőzöm sincs, és ezért nagyon tisztellek. Szinte mindig mindenből kitűnő vagy és  elképesztően nyugodt a természeted, csak Nylah tud kihozni a sodrodból, de ő nagyon.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat.  Ha bármi kérésed, kérdésed lenne, keress fel nyugodtan. Smile  









Millie Winters




Nem:

Kor: 11 év

Vér: Aranyvér / Félvér / Mugliszületésű

Iskola/Munka: Diák

Kapcsolatunk: Mostohatestvér

Csoport: Mardekár / Hugrabug / Hollóhát / Griffendél

Playby: Mackenzie Foy

Státusz: FOGLALT



Részletek

Te vagy a legújabb testvérünk, aki csak éve került be az ügyes-bajos kis családunkba. Nem tudni, hogy milyen körülmények között éltél eddig, de szörnyen visszahúzódó és félénk vagy, így most mi minden erőnkkel téged védelmezünk, főleg azok a testvéreid, akik a Roxfortban veled vannak. Csak feltételezéseink vannak arról, hogy nem túl jól bánhattak veled a vér szerinti szüleid, mi pedig minden lehetőséget megragadunk arra, hogy végre kicsalogathassunk belőled egy mosolyt, hogy boldognak láthassunk.

Itt is teljesen a megalkotóra van bízva a karakter, szabadon alakítható a jelleme, és természetesen a play by is csak egy javaslat.  A múltja is teljesen arra van bízva, aki majd végül elviszi a karaktert. Ha bármi kérésed, kérdésed lenne, keress fel nyugodtan. Smile  



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: