Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

The frog she thought could never be a prince

Annamarie Vogel
Szomb. Feb. 04, 2023 10:38 pm

Mr. C




Nem: Férfi

Kor: 23-25 év

Vér: Arany… Duh!

Iskola/Munka: Azt rád bízom hova járt suliba. Most valami olyan munkája van, ami sok utazással jár

Kapcsolatunk: Jegyesek

Csoport: Varázsló?

Playby: Taron Egerton/Josh Hutcherson/akit szeretnél

Státusz: FOGLALT


Részletek


Az igazi vőlegény:
Anna vőlegényét a nagyapja választotta ki neki miután a szülei meghaltak. Gyerekként néhányszor találkoztak, de Anna valójában sosem kedvelte a férfit. Nem tartotta jóképűnek, nem volt az a mesebeli herceg, akire vágyott. Valójában Anna csak kigúnyolta őt és undorodva nézte a fiút ahányszor találkoztak. Az különösen nagy fájdalmat okozott Anna számára, hogy a férfi még csak korcsolyázni sem volt képes, hiszen ő maga imádja a műkorcsolyát. Az eljegyzést Anna természetesen nem bontotta fej a nagyapja halála után sem, mert hitt abban, hogy az öreg a legjobbat akarta neki mikor kiválasztotta a férfit. A vőlegény jelenlegi munkájára fogja, hogy sosem képes elmenni meglátogatni Annat és még egy gyűrűt sem húz fel az ujjára, hogy ezzel is jelezve legyen, a lány bizony foglalt. Évek óta nem látták egymást, így Anna valószínűleg fel sem ismerné, ha elsétálna mellette az utcán, vagy éppen felkérné egy bálon táncolni.
A vőlegénynek végre itt lenne a lehetősége, hogy megismerje rendesen is a lányt és talán tiszta lappal induljanak. Vagy éppen ellenkezőleg, egyből veszekedni kezdenek, hiszen Anna sosem volt híres arról, hogy kedvesen bánna másokkal. Ez persze azon múlik, hogy a vőlegény vajon, ha egyszer végre elszánja magát és Anna elé áll, akkor hogyan szeretne neki bemutatkozni, hiszen a lány annyira nem foglalkozott vele, hogy szinte a nevére sem emlékszik.

//A karakter munkája/élete/jelleme szabadon alakítható. Szeretnék szabad kezet adni a megalkotónak, hiszen Anna tényleg nem nagyon ismeri a vőlegényét, meg mindegy is milyen, hiszen a végén nem fog hozzámenni. Az, hogy később hogyan alakul a kapcsolatuk pedig csak megbeszélés kérdése Very Happy A pb-k abszolúte csak ajánlások, biztos vagyok benne, hogy meg tudunk egyezni abban is  The frog she thought could never be a prince 3436709037 A neve az ET alapján C-vel kezdődik (pl. Charles, Caleb, Callum...). Ezt a részletet viszont szeretném megtartani. Ha megtetszett a hirdetés, akkor nyugodtan írj nekem pm-et, vagy keress meg Discordon: Fujiwara Mizuki#4890  The frog she thought could never be a prince 1749651151



Some ambitions remain as they were in the beginning, burning bright and true, for all eternity.


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: