Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A dühös ex

Calysta Munter-Graves
Kedd Dec. 06, 2022 8:20 pm

Vidar Johansen




Nem: férfi

Kor: kb 17 és  27 között

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: egyeztetünk

Kapcsolatunk: exek

Csoport: varázsló vagy valamilyen diák

Playby: szabadon választható (a képen Hunter Doohan)

Státusz: FOGLALT


Részletek

Norvég aranyvérű családból származol, a Durmstrang egyik prominens diákja voltál, és számomra úgy tűnt, még mindig úgy tűnik, hogy kiváló lehetőségek előtt állsz, és még nagyra viheted ebben az életben. Hogy makulátlan vagy, épp úgy, mint a többi Johansen. Ennek ellenére időbe telt, mire sikerült behálóznod engem, de ez nem miattad volt. A családom harcosnak nevelt már kislány korom óta, mindig az volt az én sorsom, hogy csatlakozzam a neo-halálfalók soraihoz, és harcoljak az aranyvérűek jogaiért, felsőbbrendűségének megőrzéséért. Az erre való edzések, felkészülés és küldetések pedig sok időmet elveszik. De tényleg kedveltelek, és miután rájöttem, hogy komolyan gondolod, komolyak a szándékaid, és nem riaszt el sem a sokszor nyers modorom, sem mindaz, amit elvárnak tőlem, végül beadtam a derekam. Az első igazi barátom, az első igazi kapcsolatom voltál, és tudom, hogy te többet vártál, mint ami megadatott nekünk, valahol legbelül talán én is többet szerettem volna, de közben mindig is tudtam, hogy kettőnk viszonyának hamar vége szakadhat, ha a családom úgy dönt, hogy közbe avatkozik. És végül pontosan ez történt.

Az egyik legjobb barátnőm, aki szinte a testvérem volt, az elmúlt nyáron hirtelen meghalt egy harc közben szerzett sérülés következtében, és az alig pár hét házasságuk után özvegyen maradt férjéhez mindössze két hónappal később hozzáadtak feleségül. Azóta sem igazán tudom, hogy azért hozták-e meg ezt a váratlan és megmásíthatatlan döntést, mert olyan szövetséget remélnek ettől a frigytől köztem és @Sven Munter között, ami az aranyvérűeknek igazán javára válna, vagy hogy még időben megszabadítsanak tőled. A nagyapám, Julius Graves, meglehetősen szigorú, vaskalapos gondolkodású aranyvérű, a Magic is Might, azaz a neo-halálfalók szervezetének egyik oszlopos tagja, kiváló kapcsolatokkal. Lehetséges, hogy megneszelt rólad vagy a családodról valami kompromittálót? Nem megfelelő barátokat, szövetségeket? Egy félvér Johansen fattyat, akiről nem beszéltek? Vagy más szégyenteljes titkot, ami miatt nem találtak hozzám megfelelőnek, annak ellenére, hogy látszólag tökéletes aranyvérű partnernek tűnsz?

Most mindenesetre dühös vagy és csalódott, amiért egyik pillanatról a másikra, minden előjel nélkül megfosztottak a közös jövőnktől. Szeretnél bosszút állni, asztalt borogatni, de talán még magad sem tudod, ki ellen fordítsd ezt a sok negatív energiát. Ellenem? Sven ellen? A Magic is Might ellen? Talán azt gondolod, ezt én akartam így, hiszen még megbeszélni sem igazán volt alkalmunk a történteket. Pedig ezt sem én, sem Sven nem így terveztük, mindketten gyászolunk még, egyelőre szinte fel sem fogtuk, mit jelent, hogy akaratunk ellenére összekötötték, összekötöttük az életünket.

Svennel mindketten nagyon várjuk a karaktert, hogy az ifjú pár meglehetősen bonyolult életét tovább bonyolítsa. A fent leírtak igazából mind csak kapaszkodónak szolgálnak, a play by, a név, a karakter múltja, kora, jelleme, sok minden szabadon alakítható, és csak megbeszélés kérdése.



Caly.
"The finest steel has to go through
the hottest fire."
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: