Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

That one Ex-boyfriend - avagy egy rosszul végződött nyári kaland

Blaise Rainberry


Mardekár

That one Ex-boyfriend - avagy egy rosszul végződött nyári kaland Be39ad9cef6e4ee7b06817537a1619dcb7c94e7a

Lakhely :

Roxfort / Doncaster


Keresem :

♔ looking for my dignity


Playby :

Joshua Colley


159


That one Ex-boyfriend - avagy egy rosszul végződött nyári kaland Empty
Blaise Rainberry
Csüt. Dec. 01, 2022 9:40 pm

Becses neved




Nem: férfi

Kor: 16-17 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: Korábban: Ilvermorny (házat rád bízom), Jelenleg: Roxfort

Kapcsolatunk: voltunk, nem vagyunk, leszünk?

Csoport: ahova a Raklak Kalpag bedob

Playby: A képen: Michael Cimino, nem ragaszkodom hozzá, de szerintem passzol a karakterhez

Státusz: FOGLALT


Részletek

"Az a szemét" - csak így hivatkozom rád. Nem mintha te bármi rosszat is tettél volna; az én szívem volt olyan naiv és buta, hogy azt hitte, van esély a mi egyszerű, felületes nyári románcunkból valami komolyat kihozni. Te mindvégig tisztában voltál az érzéseiddel - mik állításod szerint egészen semlegesek voltak, "kedvellek, de ennyi" -, s nem is hagytad, hogy azok helytelen irányba terelődjenek. Hiszen te észben tartottad, hogy amint az augusztusi hőségnek vége, te hazatérsz, hogy folytasd tanulmányaidat. Sosem árultad el, hogy mit is tanultál, s én se mondtam semmit, így voltunk olyan hülyék, hogy mugliknak néztük egymást. Láss csodát, egyikünk sem az, s most még csak nem is sejtem, mekkora szívás lesz ez nekem. Mert én akkor, augusztus végén naivan bevallottam neked, hogy szeretlek, előre nem látva, hogy hamarosan egyazon iskola padjait fogjuk koptatni. Mert neked pont a Roxfortot kellett választanod a nyomorult csereprogram keretein belül. Hogy te mekkora szemét vagy...





i got a sick and twisted fascination
my own decimation
me and Icarus are cut from the same cloth


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: