Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Elliot Edelhard

Jeason J. Edelhard


Kviddicsjátékos

Elliot Edelhard 0gDMjAO

Lakhely :

➔Abony (Skócia)

Elõtörténet :

➔It’s heating me up, yeah
You’re above the clouds
I’m bringing you up to speed

➔Enlighten me

Elliot Edelhard ALiSJzy



Playby :

➔Danny Griffin


28


Elliot Edelhard Empty
Jeason J. Edelhard
Kedd Nov. 22, 2022 6:23 pm

Elliot Edelhard




Nem: Fiú

Kor: 16 év (10 évvel fiatalabb nálam)

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort ➔ bármilyen ház

Kapcsolatunk: Féltestvérek

Csoport: Választott házad

Playby: Jackson Robert Scott ➔ vagy akit szeretnél

Státusz: SZABAD BEREGISZTRÁLT


Részletek

Emilia és Henry Edelhard fia vagy. Anyám második férjétől vagy, így mi csak féltestvérek vagyunk. Igaz, téged ez sosem érdekelt, mindig is úgy kezeltél, mintha apánk is közös lenne. Amikor anyuék először hazahoztak és megláttál, le se tudtad rólam venni a szemed. Biztos megérezted, hogy én vagyok a menő bátyád vagy nem tudom. Utána is mindig kerested a társaságom. Nem anyuhoz rohantál vagy az apádhoz, ha baj volt, hanem hozzám. Mintha tudtam volna mit kell csinálni azon kívül, hogy elvertem azokat, akik bántottak. Igaz, te utána mindig leszidtál, hogy nem erőszakra gondoltál.
Miattad tanultam meg sütni is. Mindig sírtál nekem, hogy én készítsek neked édességet, mert az biztosan finomabb, mint amit a bejárónő készít, mivel az enyémbe egy adag szeretet is kerül. Ugyancsak te vettél rá, hogy ne féljek a volt barátnőmtől, hanem merjek vele beszélni és adjak magunknak egy új esélyt.
Szeretjük egymást, mint testvérek. Nálad job öcsit el sem tudok képzelni. Nagyjából te vagy az egyedüli a kiscsaládból, aki nem kezel bolondként és aki még kezelni is tud, ha ideges vagyok. Nálad aranyosabb embert nem is ismerek. Tele vagy kedvességgel, pozitív energiával és szeretettel.

//Ennyit gondoltam így elsőre. A személyiség azon kívül, hogy a bátyja milyennek látja természetesen alakítható! A szülőkkel való kapcsolatot én úgy képzeltem el, hogy mindenképpen jó, hiszen Henry biztosan jobban szereti a saját vérét, mint Jeasont és az anyukát is úgy gondoltam, hogy örülne a második fiának is. A múltjából az eseményeket nem szabdnám meg, Jeason ET-jében is csak annyi van, hogyha felhúzta magát, akkor a fiú mindig próbálta lenyugtatni. Azt nagyon szeretném megtartani, hogy a két fiú igazán szereti egymást és nagyon jóba vannak. A pb persze cserélhető, csak annyit kérek, hogyha lehet szőke legyen Very Happy Az ET-ben Elliot néven hívtam, de persze ha neked más jobban tetszik, akkor arról is beszélhetünk. Bármi kérdés/kérés felmerül, nyugodtan írj üzit vagy keress meg discordon  Elliot Edelhard 3436709037



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: