Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

James Sirius Potter

Lily Luna Potter


Griffendél hajtója

James Sirius Potter 83b8642591af672f5ae3050098529d283fc68636

Lakhely :

Godric's Hollow | Roxfort ✿


Keresem :

the Quaffle, mostly ✿

Multik :

Beehive

Playby :

Francesca Capaldi ✿


176


James Sirius Potter Empty
Lily Luna Potter
Kedd Szept. 27, 2022 6:52 pm

James S. Potter



Nem: férfi

Kor: 18-19 év?

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort, Griffendél (akadémista/kviddics játékos)

Kapcsolatunk: testvérek

Csoport: akadémista/varázsló

Playby: Felix Mallard? Tyler Posey? Aria Shahghasemi? Jeremy Shada? Charlie Gillespie? Harry Richardson? De szívesen ötletelek még... (A képen Felix Mallard)

Státusz: FOGLALT


Részletek

Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy mindened a kviddics, de nincs ebben semmi meglepő, hisz a családunk mondhatni kviddics bolond. Ami engem illet, sokáig csak a lelátóról élveztem ezt a sportot, vagy a konyhaasztalra borulva anya cikkeit olvasva a témában, de neked hála tavaly nyáron sikerült legyőznöm a tériszonyomat, és még arról is meg tudtál győzni, hogy ősszel jelentkezzek a Griffendél válogatójára. Azóta is hajtóként próbálok nem szégyent hozni rád.
Tudom, hogy néha teljesen az agyatokra megyek, neked és Albusnak, mert miközben ti folyton azon lennétek, hogy rám vigyázzatok, én igazi bajkeverő vagyok (főleg az elmúlt egy-két évben), bár szerintem ez igazából rátok is igaz. A Potter vér nem válik vízzé. De szeretném elmondani, hogy valójában általában nem áll szándékomban borsot törni az orrotok alá, hisz mindkettőtökre felnézek, és a magam módján rajongok értetek. Mindig csodáltalak téged azért a kitartásért, energiáért, időért, amit a kviddicselésbe fektetsz, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz most, hogy végeztél a Roxfortban? Talán valamelyik nagyobb kviddics csapatban folytatod tovább, mint egykor anya, vagy más terveid vannak, és inkább tovább tanulnál az akadémián? Albusszal (@Albus Perselus Potter) és a már játékos Weasley karakterekkel mindenesetre nagyon várunk!

A canon hirdetés
A Potter szülők hirdetése



"You can't always be strong but you can always be brave."
Vissza az elejére Go down
Anonymous



James Sirius Potter Empty
Vendég
Hétf. Dec. 12, 2022 3:02 pm
én is várlak!

   
Fenntartva, hogy a gyerekei között felelős szülő nem rangsorol, vannak dolgok, amik elvitathatatlanok. Például, hogy az első gyerek helyzete különleges, és akárhány testvére születik is, egyik sem élheti meg pontosan azt, amit az Első - a kizárólagos figyelmet, az extrán aggódó, járatlan utakat felfedező szülőket, a nagy szabadságot, amiért senki máshoz nem kell alkalmazkodnia, míg a kistestvére meg nem érkezik.

Talán ezért is lettél ilyen - reziliens, extrovertált, igazi vezéregyéniség. Olyan, akit könnyű kedvelni; olyan, aki beleáll a feladatokba, aki mer kockázatot és áldozatot vállalni. Be kell vallanom, te emlékeztetsz leginkább tinédzser önmagamra hármótok közül - talán ezért is támogatom annyira, hogy a kviddics legyen a te utad, hogy profi lehess. Nekem ez annyi örömet adott. (És igen, nehéz lenne elfogadnom, ha lemondanál erről, mert - bár sosem vallanám be nektek - mostanság sokszor gondolok arra, mi lett volna, ha nem szállok ki.)

Ilyen szóvirágok után nem is lehet kérdés, az öcsédhez és a húgodhoz hasonlóan nagyon várlak! :3
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: