Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Sidekick

Ronan Byrne


Mardekár

Sidekick Tumblr_inline_p2ikarjEg71vo6ovf_400

Lakhely :

San Francisco / Roxfort



Playby :

Ansel Elgort


16


Sidekick Empty
Ronan Byrne
Vas. Május 22, 2022 9:58 pm

Amit szeretnél




Nem: Férfiú

Kor: 15 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort / Diák

Kapcsolatunk: Szövetséges

Csoport: Mardekár

Playby: Alkuképes (a képen Asher Angel van)

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te vagy az a srác, aki nem hitte el, hogy képes vagyok egy üveg piát szerezni a családi zsákmányból. Ezért jöttél el velem és láttad meg te is azt, ami miatt felizgultál. Természetesen ezt senkinek nem árultam el. Ez a kaland is a közös repertoárunk gyűjteménye, ami már régóta gyarapodik. Egy évvel vagy idősebb nálam, de ez nem jelentett soha semmit. Aranyvérű család sarja vagy, ahogyan én is és ahogyan az én szüleim, úgy a te szüleid is ugyanazt az eszmét osszák. Ebből következik az, hogy a családod tagjai MiM tagok és mi is jóban lettünk. Ténylegesen és nem csak azért, mert kötelező lenne. Az Ilvermornyban rengeteget csínyt elkövettünk a többiekkel szemben, de emellett feltérképeztük a potenciális tagokat is, akiket bevehettünk a kis bandákba. Hiába voltál te az idősebb, a nevem miatt én voltam és vagyok is a főnök, te pedig a jobb kezem. Ezért bíztam rád a bandát és a nemes feladatot, hogy szerezz új embereket, még én ugyanezt teszem a Roxfortban.
A nyári események miatt, viszont minden megváltozott. Bosszantott téged, hogy nem jöhettél el a partira, mert beteg voltál. Én viszont örültem neki utólag, mert mindent megírtam neked és a szüleid elmesélték, hogy mik történtek a birtokon. Ekkor határoztad el magad, –hozzáteszem, akaratom ellenére!– követni fogsz a Roxfortba, mert úgy gondoltad, hogy meg kell védened. Azt azonban nem mondtad el nekem sem, hogy valójában a szüleid kértek meg erre a feladatra. Ettől még megorroltam rád, mert felügyelet nélkül hagytad a bandánkat az Ilvermornyban és szembe mentél a parancsomnak. Ennek ellenére a Roxfortban vagy és éppen azon dolgozol, hogy jóvá tedd a parancsmegszegésed. Ám, hogy ezt miként tervezed, azt csak te tudhatod, de egy biztos: nem lesz könnyű dolgod!


Lényegében ennyi lenne az alapkoncepció, minden más szabadon alakítható. Hogy a szülők miért küldtek el, hogy megvédj, azt rád bízom, de együtt is kitalálhatjuk. Ha vinnéd a karit vagy bármi kérdésed lenne, PM-ben vagy DC-n (Xavee#1811) megtalálsz. Very Happy Gyere és segíts itt is követőket szerezni, mert kellenek. Még talán Regu is bírni fog. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: