Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

You light up my day and spark up my soul

Anonymous



You light up my day and spark up my soul Empty
Vendég
Vas. Május 08, 2022 1:23 am

Jocelyn Gaunt aka Mrs. Gaunt




Nem: Gyönyörű Hölgyemény

Kor: 36 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka:
A Jobberknoll Filharmonikus Zenekar első hegedűse.

Kapcsolatunk: Házastársak, bajtársak, szerelmespár, avagy férj & feleség.

Csoport: Boszorkány

Playby: Az avataron: Alicia Vikander szerepel, de szívesen eltudnám még képzelni hozzá: Rachel McAdams-t, avagy bárki mást, akit csak társítani szeretnél hozzá.

Státusz: SZABAD





My success means nothing without you

Szinte minden egyes rezdülésedből sugárzik a határozottság, tele vagy életerővel, anyai szeretettel és magabiztos rendelkezési jelleggel. Te vagy a családunk tökéletessége, s te vagy lényegében minden, ami én sosem leszek. A gyerekek imádnak téged, még annak ellenére is, miként rendkívüli módon szigorú menetrendet diktálsz. Te tartod össze a családot, te viseled azt a bizonyos nadrágot és te... igen, te vagy az, akit évekkel ezelőtt feleségül vettem, mert egyből beleszerettem. A kapcsolatunk változékony, illékony és fellegekkel telt, de Te mégis káprázatosan fogsz közre mindenkit, s Te vagy az a valaki, aki a leginkább diktálja az iramot. Szereted, ha minden ütemterv szerűen történik, ha a gyerekek nem fecsérlik el az idejüket, ha csakis, akkor kapnak meg valamit, ha igazán megdolgoztak érte, s habár a lányod pontosan: Te, azonban a fiúnk... az a drága fiú az sajnos pontosan én vagyok.
Jellemző rám a sajátos világnézet, a művészeti beállítottság, s mindaz, amely által tökéletesen elszigetelhetem önmagamat a külvilágtól. Felépítettem egy sajátos álomképet, amelyből nem vagyok hajlandó kimozdulni, s amely olykor-olykor az ideigeidre megy. Vannak köztünk összezörrenések, veszekedések, viták, ellenben... túlságosan is szeretjük egymást. Máshogy' mutatom ki feléd a dolgokat, máshogy' állok ahhoz az egészhez, amit családnak nevezhetünk, de ezenkívül Ti vagytok a legfontosabbak az életemben, akármennyire is nem mutatom ezt a részetekre. Szeretném, ha boldogok lennétek: szeretnék mindent megadni nektek, ami néhanapján inkább pénzben és hírnévben mutatkozik meg, mintsem tényleges... érzelmek kimutatásában, ugyanis igencsak hányadán állok ezeknek. A gyermekünk, a családunk örököse, az én kis másolatom mintája: hamar elveszti az érdeklődését akármivel is kerüljön szembe, amiért joggal hibáztathatsz, de valljuk be, hogy az éveink alatt már-már unatkoznál, ha nem állítanánk téged szembe elegendő kihívással, nem igaz?
A színészet sem kötne le engem ennyire, ha nem lenne sokszínű, sokrétű, ezernyiféle... s akármennyire is büszkék vagyunk a gyerekeinkre, akármennyire is összetartunk miattuk: hébe-hóba muszáj szembesülnünk azzal, hogy az évek megkoptak. Megfakult körülöttünk a tér, s nem vagyok olyan, mint egykoron. Nem ígérgetek neked, nem keresem a társaságodat, nem búgom a füledbe, hogy szeretlek, ellenben éreztetem. S habár álmatlanul tengődöm éjjelente, átgondolva mindazt, amit tehetnék... én... én mégsem lépek semmit. Nem változtatok, nem törekszem arra, hogy jobban részt vegyek eme körben. Rájuk hagyok mindent, rád hagyom a vezetést, rád hagyom az egészet és szépen lassacskán már csak azt veszem észre, miszerint haza se megyek. Ülök a színház keretein belül: bámulom a forgatókönyv rendelkezését és közben... közben te magányosan egyedüliként fekszel az ágyban. Bámulod a plafont, elgondolkozol azon, hogy hol is siklott ki ez az egész és akkor... egyszer bevillan majd az, hogy nem vagyok tökéletes, avagy miként nem érek ennyit a számodra? Egyszer eljut majd' a tudatodig az, miszerint sokkalta többet érdemelnél nálam, mintsem, amit én valójából nyújthatok? Hisz' nézd csak... a gyerekek egyenesen kötődnek hozzád, sőt olyan szinten imádnak téged, ahogy engem sosem fognak. S erről voltaképp' ki tehet? Igen, én... én, aki nem vagyok képes szembenézni a kegyetlen realitással, hanem inkább egy magányosan kiszínezett mesevilágba fut, mert hát... könnyebb távol lenni a valóságos gondoktól, mintsem felmérni az igazságban rejlő miérteket. S akármennyire is nem szeretném, de egy szép napon, majd bizonyára nélküled kell felébrednem, főként, ha ezen a hozzáállásomon; sürgősen nem változtatok..

|| Határozottan nem ragaszkodom a PB-hez, sem pedig a névhez, szóval szabadon alakítható minden vele kapcsolatosan, kivétel persze a munkakör, ugyanis azt szeretnénk, ha megmaradna. Továbbá játszhat többféle hangszeren is akár, hisz' ő ösztönözte a gyermekeket is ezen megkötés jellegzetességére.
Nagyon-nagyon várunk ám téged, megannyi plot-tal, szállal és kapcsolati ágazatokkal. Van egy gyönyörű szép bátyám és annak teljes családja, itt van már a fiacskád is, a lányod pedig hamarosan (nem sokára) készülőben lesz, míg én magam máris állok a rendelkezésedre, így pedig... ne habozz, gyere-gyere és gyere, mert igazából nagyszerű dolgod lesz ám a közelünkben!  You light up my day and spark up my soul 1516639770

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: