Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Raphael

Anonymous



Raphael Empty
Vendég
Pént. Május 06, 2022 2:05 am

Raphael?




Nem: Férfi

Kor: 19-23 év

Vér: rád bízom

Iskola/Munka: rád bízom a tanulmányokat/jelenleg bűntársak

Kapcsolatunk: kollégák

Csoport: Varázsló

Playby: Justin H. Min (szeretném, ha a pb maradna :3 )

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek


Két-három évvel ezelőtt találkoztunk, amikor elszöktél abból a vándorcirkuszból, amellyel a világot jártad. Egy sikeres akció után találtam rád, tele voltál zúzódásokkal és sérülésekkel, így magammal vittelek a lakásomra, hiszen nem hagyhattalak ott az utcán. Azóta sem tudtam, hogy pontosan mi történt veled meg, mi késztetett téged arra, hogy meglépj onnan, de ha ennyire rosszul bántak veled, akkor nem is csodálkozom rajta, hogy erre a döntésre jutottál. Tiszteletben tartjuk egymás magánéletét, nem ütjük bele az orrunkat a másik életébe, amíg nem akarunk beszélni valamiről, addig a másik sem erőlteti.
Nálam húztad meg magad egy ideig, akkoriban még csak ketten éltünk, Jess még a képben sem volt. Nagyon sokat beszélgettünk, megpróbáltál új életet kezdeni, de a szociális szorongásodnak köszönhetően nem igazán tudtál beilleszkedni rendes munkahelyekre. Időközben viszont kiderült, hogy a cirkuszi éveidnek köszönhetően remek képességekre tettél szert, és tökéletesen beillenél betörőnek. A társammá váltál, bevallom, a jelenléted megkönnyítette a dolgomat. Mielőtt azonban megkezdtük volna a közös munkát, elismerted, hogy szükséged volt egy pálcára. Elég ügyes pálca nélküli varázsló vagy, de akadtak olyan varázslatok, amelyek végrehajtásához szükséged volt egy varázspálcára is.
Amióta a csapatunk Jess-szel bővült azóta még csendesebbé váltál, akkor szólalsz meg a jelenlétében, amikor muszáj, pedig emlékeztem azokra a napokra, amikor elkezdtél megnyílni előttem. Sőt, én a barátomnak tartalak téged, hiszen számtalanszor húztuk ki egymást a csávából, egészen bajtársias viszonyt ápolunk.

//Nem igazán ragaszkodok sok mindenhez a karakterrel kapcsolatban, a Play by-t szeretném megtartani, és azt is, hogy Castor és Raphael együtt dolgoznak. Ezt leszámítva egyébként elég rugalmas vagyok. Raphaelről nem gondolnám egyébként, hogy rossz ember lenne, csupán kicsit elveszett ebben a világban, és nem igazán tud mit kezdeni a körülötte lévő emberekkel. De igazából a részleteket örömmel megbeszélem akár pm-ben, akár Discordon, mert pocsék hirdetéseket írok. Viszont, ha felkeltette a karakter az érdeklődésedet, akkor írj nyugodtan.//



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: