Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A miniszter tanácsadója félrelép

Anonymous



A miniszter tanácsadója félrelép  Empty
Vendég
Pént. Ápr. 29, 2022 11:45 pm

Aiden Edwards




Nem: férfi

Kor: 43 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Te döntöd el

Kapcsolatunk: szeretők(?)

Csoport: Varázsló

Playby: A képen Dan Stevens, de lehet John Krasinski is. Ha egyik sem tetszik, kereshetünk más arcot is.

Státusz: SZABAD


Részletek


Apám, a mágiaügyi miniszter egyik tanácsadója vagy, az egyik legközelebbi ember, aki belelát a kampányfolyamatok legmélyebb bugyraiba is. Régóta dolgoztok már együtt az apámmal, és elég gyakori vendég voltál nálunk az elmúlt években, Te vagy az egyik olyan kolléga, akit apám mindig szívesen lát.
A mi közös kis történetünk nagyjából az egy évvel ezelőtti nyáron kezdődött, amikor egy megbeszélésre érkeztél apámhoz. Hosszú évek után ott futottunk össze először, téged meglepett, hogy milyen nagy lány lett belőlem és meg is tetszettem neked. Te sem voltál közömbös, érezhető volt köztünk a vonzalom, aminek meg is lett az eredménye. Ahogy teltek a hetek-hónapok, úgy kerültünk egymáshoz egyre közelebb, míg nem egyszer csak egymásnak estünk egy lopott pillanatban. Egyik esemény következett a másik után, titkos randira hívtál, ahol aztán újra egymásba gabalyodtunk. Te voltál az első férfi az életemben, teljesen beléd zúgtam, de egy idő után elmondtad nekem, hogy feleséged és két gyereked is vár odahaza.
Nem örültem a hírnek, éreztem valahol legbelül, hogy ezt nem kellene folytatnunk, ahogy Te is érezted ugyanezt, mégis folytatódott a viszonyunk. Mindig azt mondtad, hogy már nem jó a nejeddel, hogy szeretnél tőle elválni és új életet kezdeni velem, én pedig hittem minden egyes szavadnak. Egy hete azonban nem reagálsz az üzeneteimre, a mágiával bűvölt telefonod sem veszed fel nekem. Miért nem?
Nos, az a helyzet, hogy Aiden szereti a feleségét és a gyerekeit, soha nem is hagyná el őket, semmi pénzért. Az tény, hogy vonzódik Naomihoz, de nem szerelmes a lányba, egyszerűen csak imponált neki az, hogy egy fiatal csinos lánynak el tudta csavarni a fejét. Aiden Naomi mellett újra fiatalnak érzi magát, vele önfeledten bulizhat és olyankor el tud feledkezni az otthoni gondokról (legyen az házasélet, anyagiak, gyereknevelés stb). Egész eddig jól is érezte magát a lánnyal, de mióta rájött arra, hogy Naomi sokkal többet akar, már kezd szorongani ettől a kapcsolattól, ráadásul a neje is gyanakszik odahaza. Szakítani akar Naomival, ez egész biztos. De vajon sikerül-e békés úton elválnia a lánytól?


Ez lenne az alap, semmiképp nem szeretnék szerelmi kapcsolatot, ennek a szálnak az lenne a lényege, hogy sikerül egymástól elválniuk. Egy biztos, hogy nem lesz könnyű dolga Aidennek, mert Naomi nagyon is oda van érte, ráadásul ott van a lány családja, köztük egy auror nagybácsi és egy harcias testvér is. Egy biztos, ha ez a titkos kapcsolat kiderül, abból sok jó nem származhat, ellenben sok jó játék igen!

A múltját nem akarom megkötni, a jövőjét sem. El tudom képzelni azt is, hogy egy idő után politikailag is másik oldalra áll, bármi megeshet. Egy dolog biztos, várom nagyon a karaktert
 A miniszter tanácsadója félrelép  1688332538  A miniszter tanácsadója félrelép  3725496346

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: