Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Auror az álarc mögött

Anonymous



Auror az álarc mögött Empty
Vendég
Pént. Ápr. 29, 2022 10:28 pm

Kyle Mcbride




Nem: férfi

Kor: 23 év

Vér: sárvér vagy félvér

Iskola/Munka: rád bízva a korábbi tanulmányok

Kapcsolatunk: Védelmező-Védelmezett

Csoport: Varázsló/Akadémista

Playby: Dave Franco vagy Brooklyn Beckham (utóbbit a közös fotók miatt gondoltam), ha egyik sem tetszik, akkor keressünk valaki mást, aki passzol a karakerhez  Auror az álarc mögött 162129408

Státusz: SZABAD


Részletek


Apám a Mágiaügyi Miniszter, és mióta megválasztották, azóta a családunk rivaldafénybe került, nem telik el úgy nap, hogy ne szerepelnénk valamelyik sajtó hasábján, hogy ne lesnének minket, akárhová is megyünk. Vannak, akik rajonganak értünk, de akadnak olyanok is, akik szívből gyűlölik apám munkásságát. Teljesen érthető az, hogy akadnak zúgolódók, akik elégedetlenek. A helyzet azonban az évek során sokkal jobban eldurvult, az unokatestvérem egy merénylet áldozata lett, meggyilkolták. Azóta különböző óvintézkedéseket vezettek be, a család védelmében megnövelték az aurorok számát, nekem azonban nem tetszik ez a nagy felhajtás, még annak ellenére sem, hogy valójában szükségem van a védelmükre. Mégis zavar, hogy folyton körülöttem mozgolódnak, emiatt próbálom őket lerázni, ha lehet, több-kevesebb sikerrel. Nem tudom, hogy ez-e az ok, vagy valami más, de az apám kitalálta, hogy úgy védhet meg legjobban, ha valakit a közvetlen közelembe helyez. Viszont jól ismer, és tudja, hogy nem viselném el, ha egy auror folyton a nyakamon lógna, ezért apám a nagybátyámtól, Holdentől kért segítséget.
Holden az apám kérésére Téged keresett fel, megkért, hogy folytasd a félbehagyott akadémiai tanulmányaidat (rád bízva milyen szakon) a Docendo Discimus Akadémián és épülj be a baráti körömbe, hogy egészen közelről figyelhesd minden mozdulatom és vigyázhass rám olyan alkalmakkor is, amikor a kijelölt aurorok nem feltétlenül vannak a közelemben. Te pedig elvállaltad ezt a feladatot, és nem is olyan rég sikerült is bekerülnöd a baráti körömbe. Hozzám még nem állsz annyira közel, éppen ezért nem is olyan könnyű a dolgod, mint ahogyan azt képzelted. Ahhoz pedig, hogy jól végezd a dolgod, muszáj lesz barátkoznod velem.


Ennyi lenne a kis alap kezdetnek, a karakter fiatalkorát, családját úgy alakítod, ahogyan szeretnéd. Az is rád van bízva, hogy a karaktered mit gondol valójában a Briggsekről, mit gondol Naomiról elsőre, sőt, az is rád van bízva, hogy miért vállalja el ezt a feladatot (ötletet tudok hozzá adni, ha gondolod). Még az is rád van bízva, hogy milyen akadémiai képzést hagyott félbe, amit most folytatni tudna, hogy még közelebb kerüljön Naomiékhoz. A nevét is megválaszthatod, ha nem tetszik a fentebbi, csak passzoljon a karakterhez.
Azt gondolom, hogy ez egy jó kis plot lehet és ha megvan a karakterek között a kémia, akkor szeretném, ha idővel közelebb kerülnének egymáshoz, szerelmi szál alakulna, amit bonyolít majd az, ha Naomi megtudja, hogy a srác valójában egy beépített auror.  
Amit ezzel garantálni tudok, az dráma dráma és dráma, meg persze sok sok játék
Auror az álarc mögött 2333359768


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: