Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

kapcsolattartó

Anonymous



kapcsolattartó Empty
Vendég
Hétf. Ápr. 25, 2022 7:47 pm

   
kapcsolattartó


   


Nem: férfi

Kor: 40-60

Vér: legalább félvér

Munka: fejvadász, kapcsolattartó, ügyfél-elégedettségi szakember

Kapcsolatunk: közvetlen felettes/beosztott

Csoport: törvényen kívüli (varázsló)

Playby: a nagy évbeli merítés miatt akárki lehet

Státusz: SZABAD
   


   
Részletek

   
Az alvilág HR-ese, bébiszitter, biztonságpolitikai lángelme, tárgyalózseni, a láthatatlan kéz, amely összeköti a megrendelőket a végrehajtókkal. Hogy pontosan kiknek dolgozik, azt még Léon sem tudja, tulajdonképpen jelentősége sincs, sosem kérdezte, mert sosem akarta tudni. A férfit még három évvel ezelőtt jelölték ki mellé, azóta rajta keresztül tartja a kapcsolatot a megbízóival. Nem foglalkozik a kiiktatandó személyen hátterével, a férfi pedig nem oszt meg vele a feltétlenül szükségesnél több információt.
Léon apróságokat derített ki róla, több ízben követte észrevétlenül, de a személyes kötődéseiről semmit sem tud, megfejthetetlen rébusz, anomália a létezés szövetén. Éppen annyira valóságos, mint Léon maga, és a megfigyelt részletek is általánosnak mondhatóak: szereti a lágytojást, minden megbeszélés előtt szösztelenítő bűbájt alkalmaz, főleg kasmírpulóvert hord, az órája márkátlan, nyilván örökölt darab, gyerekkorában volt egy Fickó nevű vadászkopójuk, nem hord esernyőt, szereti az eső illatát és érzetét.
Mesterien kezeli Léon szeszélyeit, mindig tudja, mikor legyen elnéző vagy szigorú, retorikai képességeinek köszönhetően bármibe könnyedén belemanipulálja, egy újabb feladat, egy újabb részlet, egy megemlítendő kiegészítés, ha keresztül is húzza a számításait, mindig meghálálja. Ismeri a gyenge pontjait - és rendszeresen kihasználja azokat. Kedveskedik neki, kényezteti, dicséri - és ha egyik sem működik, kemény kézzel bánik vele, hogy emlékeztesse, pontosan hol a helye.

Tulajdonképpen mindent e megalkotóra, vagyis rád bízok, nincsenek kikötéseim, bármilyen családba beilleszthető, lehet családja, lehet remete, amelyik megoldás jobban tetszik neked. Szerintem rengeteg lehetőség van a karakterben, kapcsolódási pontként megjelölném a MIM tagokat, illetve bármelyik alvilági szervezetet. Léon és a férfi kapcsolatának részleteit is megbeszélhetjük, nyitott vagyok bármilyen megoldásra, utálhatja, lehet számára közömbös, titkon imádhatja - mindegyikhez vannak és lesznek ötleteim. Rugalmasan kezelem a plot ötleteket, szívesen alkalmazkodom. Csak érkezz meg! :3

   
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: