Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

a lány a múltból

Anonymous



a lány a múltból Empty
Vendég
Pént. Jan. 17, 2020 2:21 am



Sapphire ____




Nem:

Kor: 20-21 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfortba járt. A megalkotóra van bízva, hogy most dolgozik-e vagy akadémista.

Kapcsolatunk: volt barátnő

Csoport: SZÖVEG

Playby: Gigi Hadid, Hailey Baldwin

Státusz: FOGLALT



Részletek

Még haragszol rám, ugye? Hogy a fenébe ne haragudnál! Ott voltunk egymásnak, minden jól alakult, amikor én eldöntöttem, hogy folytatom az életem úgy, mint előtted és egy önző faszkalap leszek továbbra is. Tudom, hogy összetörtem a szíved, amikor egy szó nélkül felálltam azon a bizonyos tavaszi napon a nagyteremben az asztaltól és leléptem. Utána még akartál keresni, hogy megbeszéljük, mert tudod, hogy milyen önfejű tudok lenni. Rád se nézve kerültelek ki évekig, mikor közelítettél. Félek az elkötelezettségtől, a mai napig és talán még van bennem láng veled kapcsolatban, de nem tudom, hogy valaha is képes leszek-e újra szerelemből szeretni valakit.

A karakterrel kapcsolatban nincsenek nagy kikötéseim. Wylie múltjának egy fontos része a leányzó. A srác általa tanulta meg, hogy mi azaz igazi szeretet, előtte pedig legjobb barátok voltak. Hiányzik neki igazából a lány, de nem biztos, hogy újra együtt tudna lenni vele. Talán már Sapphi sem akarná a sok szenvedés után, de ez a megalkotóra van bízva, ahogy a lány személyisége is. Annyit szeretnék, ha a pb nem is tetszik mindenképp egy szőke leányzót hozz és előtte egyeztessünk. Smile



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: