Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Make it happen

Anonymous



Make it happen Empty
Vendég
Csüt. Ápr. 07, 2022 4:26 pm

Well, Hello There, My Boss




Nem: Teljesen szabadon választható opció

Kor: Tőlem mindenképp' idősebb legyen

Vér: Aranyvérű családi sarj

Iskola/Munka: Magic is Might Tag (Fekete biznisz ágazat)

Kapcsolatunk: Mentor, Mester, Kiképző, Tanár, Oktató, Csillapító, Fenyítő, vagy, ami ahhoz kell, hogy megfelelő tanítvány legyek

Csoport: Varázsló (Talán tűz elementalista?)

Playby: Amit csak szeretnél, hisz' nincs ez a pont feltételekhez kötve

Státusz: HATÁROZOTTAN LEFOGLALVA






Let new adventures begin

Szerintem én minden is vagyok a számodra; csak épp' kedvelhető egyéniség nem. Lehet a hangulatingadozásom teszi, vagy csak az, hogy nehezen nyitsz mások felé, ellenben az, hogy mi valaha is jó viszonyban legyünk, nos... mondjuk úgy, miként nagyobb esély van arra, hogy a csoportunk nyerjen, mintsem mi kijöjjünk egymással. Nyilván ebből levezetve egyből adódik az a kérdéskör, miszerint, akkor mi mégis, hogy a fenében is keveredhetünk egy lapra, nem igaz? Különböző személyek, különféle vonásokkal és két ellentétes szakasszal..
Ugyanazon elv alapján aranyvérpártiak vagyunk, hisz' hiszünk a felsőbb eszmékben, vagyis Te mindenképp', míg jómagam inkább a családom által keveredtem ebbe bele. Odahaza koránt sem tálaltam ki azon aprócska tényről, hogy nézzétek már van egy "tűz" képességem, így értelemszerűen: segítségre szorultam, ami lehet a már meglévő ugyanolyan képességedhez köthető, vagy csak szimplán ahhoz, hogy remekül bánsz a kiképzési morállal. Téged ajánlottak nekem, sőt akár mondhatni: utasítottak rá, hogy oktass az adottságaimat illetően. Azt nézve pedig... nem is lennék rossz tanítvány, hisz' felettébb gyorsan tanulok, remekül elsajátítok szinte bármit, fogékony vagyok, alkalmazkodó és a végletekig hűséges. Továbbá még: remek harctudással rendelkezem az "orosz" oktatásnak köszönhetően, na meg a családi felmenőséggel járó bla-bla-blának, így simán mutathattam is praktikákat viszonzásként. Azonban mindent összevetve a falra mászol tőlem: egyenesen világgá futnál, ha tehetnéd, vagy, ha nem, akkor lazán megölnél, nyugodtan: valld csak be, kérlek! Ugyanis képtelen vagyok nem érzelgős lenni, s ez nagyban elrontja az összképet. Hangulatingadozó vagyok, mérhetetlen dühvel és megfelelési kényszerrel, ha meg még az idilli háttér is előtérbe kerül, nos egyenesen kezelhetetlen vagyok. Apropó igen: ezért is kell mellém valaki, mint Te, hisz' nem tudom teljes mértékben irányítani / alkalmazni e csodás erővel járó mibenlétet. Persze, sokat fejlődtem melletted ez tény, azonban a Karkaroff család mivolta igazából kikészít.

|| Tudom, tudom, tudom...
A végtelen türelem ereje jó előre is javasolt ehhez a karakterhez, akivel kapcsolatosan igazából semmit sem szeretnék megszabni. Szabadon alakítható a név, választható a PB, sőt maga az egész háttere. Ahhoz sem feltétlenül ragaszkodom, hogy tűzmágus legyen, felőlem lehet sima varázsló is, vagy, amit óhajt az adott usere. Akár már meglévő karakterhez is szívesen kötném a fiút, amennyiben valakinek belefér a sztorijába, szóval tényleg mindenben rendkívüli módon alkalmazkodó vagyok, s mindennek az egyetlen ára: egy PM, avagy a discord-on való felkeresési opció. Oh, igen, a helyszín is lazán változtatható, így nem muszáj az orosz féltekhez tartoznia a leendő jelöltnek. Ha netán megtetszett eme apró szösszenet, akkor ezer örömmel állok rendelkezésre!  Make it happen 492177702

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: