Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

most important people in my life

Anonymous



most important people in my life Empty
Vendég
Pént. Jan. 17, 2020 1:15 am



Poppy Willows




Nem:

Kor: 17 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort, hetedéves, a ház megalkotóra van bízva

Kapcsolatunk: idősebb húgom

Csoport: általad választott roxforti ház

Playby: Magdalena Zalejska

Státusz:FOGLALT



Részletek

Drága húgom!

Mielőtt még a Roxfortba jöttél volna felnéztél rám, egy példakép voltam a számodra, ám mikor elsős lettél valami megváltozott. Rájöttél, hogy nem is vagyok olyan szerető báty, mint amilyennek hittél és egyre jobban kezdesz meggyőződni arról, hogy magamon kívül nem érdekel engem senki. Jobb, ha tudod, hogy ebben tévedsz. Valóban önző vagyok, de a családom mindig is az első lesz a számomra. Lehet, hogy sokszor rázlak le és nem igazán vagyok segítőkész, de tudd, hogy féltelek és nagyon sokat jelentesz nekem. Egy gyönyörű fiatal nő lett belőled, rengeteg udvarlód van. Mindig ott van bennem, hogy meg kell védjelek a fiúktól és mindenki mástól, ám egy kis féltékenység és ellenszenv is ott van bennem veled kapcsolatban. Te mindenben jó vagy, jó jegyeid vannak, barátok vesznek körül, Daisy mindig hozzád fordul. Anya és apa nyíltan büszkék rád.
Azt persze ne felejtsük el, hogy van egy titkod, amit én és Daisy nem tudunk. A szüleink úgy gondolták, hogy muszáj bebiztosítaniuk téged, ami annyit tesz, hogy neki ígértek téged Tyler Roquetaillade-nek, az egyik leghíresebb aranyvérű család fiához. Ő nem tudja, hogy te vagy a menyasszonya, ám te tudod, hogy ő az, akinek téged szántak. Ebben az egészben az a legszebb, hogy ismered Tylert egészen pici korunk óta, hiszen a családjaink szoros viszonyt ápolnak egymással és gyakran összejárnak. Logikusan belegondolva még érthető is, hogy éppen Ty a vőlegényed.
Bármikor leleplezhetnéd magad, de te mégsem teszed, megtartod ezt az egészet magadnak. Nem tudom, hogy miért nem mondod el legalább nekem vagy a húgunknak, ha már Tylernek nem akarod. Nem érzed azt, hogy kezdesz kifutni az időből és lassan nyilvánosságra kellene hoznod a kis titkodat?

Nem szeretnék mást megszabni a karakterrel kapcsolatban. Hogy mik a tervei, milyen a személyisége, azt a megalkotóra bízom.
A pb-hez sem ragaszkodom, ha találsz egy szép másik barnahajú lányt, akkor egyeztethetünk. Habár most találtam ezt a pb-t és nagyon megfogott, a sötét haj és világos szemek által még el is tudom képzelni, hogy Harryvel rokonok lennének. (még mindig nem ragaszkodom hozzá)  Smile
Tyler előtörténetét mindenképp olvasd el, hiszen rengeteg infót megtudhatsz belőle. Ha megérkeztél dobj meg minket egy-egy pm-mel.Smile








Daisy Willows




Nem:

Kor: 14 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxfort, negyedéves, a ház megalkotóra van bízva

Kapcsolatunk: fiatalabb húgom

Csoport: általad választott roxforti ház

Playby: Millie Bobby Brown

Státusz: FOGLALT



Részletek

Drága húgom!

Az egész család fokozott figyelmét élvezheted egészen pici korod óta, hiszen rengeteget betegeskedsz. Megannyi alkalommal voltál már a Szent Mungóban és a gyengélkedőre is sokat jársz a Roxfortban. Mindig nagyon aggódunk érted és ugyanúgy kezelünk, mint évekkel ezelőtt. Számomra fel sem tűnik, hogy már nem is vagy olyan kicsi. Én még lemaradtam ott, hogy a legújabb játékokat nézegeted a boltban, pedig azok otthon már régen a padláson porosodnak. Bizonyára idegesít, hogy még mindig úgy kezellek, mint egy kis pisist és az is zavarhat, hogy még a széltől is féltelek.

Nem szeretnék mást megszabni. Az is kérdéses, hogy mi a betegsége vagy hogy egyáltalán sikerült-e diagnosztizálni. Az előtörténetemben van egy kis utalás erre, amikor Wylie 16 éves, ekkor még nem tudták, hogy mi lehet Daisy baja. Rajtad múlik, hogy ezt eldöntsd, de azért erről egyeztessünk. A személyiségével kapcsolatban csak annyira gondoltam, hogy ez a sok szenvedés igazán erős lánnyá tette.
A pb-hez sem ragaszkodom, ha találsz jobb 14 éves forma kiskölyköt szigorúan barna hajjal, nekem ő is megfelel.Very Happy



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: