Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Beauty and the Beast

Anonymous



Beauty and the Beast Empty
Vendég
Hétf. Feb. 14, 2022 8:03 pm

Chloe Savage




Nem:

Kor: 20-21 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Docendo Discimus Mágusakadémia/ Varázsjogi kar/Harmadéves hallgató

Kapcsolatunk: bonyolult?

Csoport: Akadémista

Playby: Gigi Hadid, Jenna Coleman vagy ha van jobb ötleted, ami passzol, egyezkedhetünk

Státusz: SZABAD


Részletek

Kedves Chloe!

Túl sok közös nincs bennünk, azt leszámítva, hogy ugyanarra az akadémiára járunk és engem, mint végzős hallgatót az a megtiszteltetés ért, hogy Téged, a szárnyait próbálgató harmadéves hallgatót bevezethetlek a jog izgalmas világába, úgy igazán. Ez abból áll, hogy közösen kaptunk egy projektfeladatot, egy kreált gyilkossági ügy kapcsán nekünk kell a védelmet biztosítani, ami csaknem egy fél éves munkát foglal magába. A tanév végén pedig a nagyérdemű, mélyen tisztelt és kreált bíróság előtt kell bizonyítanunk tudásunkat.

Bevallom, egy kicsit tartottam ettől a feladattól, mert nem akartam koloncot a nyakamba, viszont teljesítenem kell, ha meg akarom kapni a tanársegédi állást. Ehhez kénytelen voltam bevállalni egy ilyen feladatot, hogy pelenkázzam a kis pólyást.

Nem kimondottan kedvellek, mert szerintem csak a gazdag apuci lánya vagy, aki bármit megkaphat pénzért cserébe. Szerintem Te sem kedvelsz, ez már az első találkozásunkkor be is bizonyosodott, elég nehezen viseljük az együtt töltött órákat, de ezt valahogy ki kell bírnunk, ez mindkettőnk érdeke.

( Innen indul a mi kis közös kalandunk, ez fejlődne tovább pozitív irányba, amiből aztán egy bonyolult szerelmi szál alakulna. És hogy miért bonyolult? A kis csavar annyi, hogy Ezekiel évek óta keresi azokat a halálfalókat, akik megölték a családját, és míg a kis projektfeladaton dolgoznak, és lassacskán közelebb kerülnek egymáshoz, Ezekiel rájönne arra, hogy éppen az egyik gyilkos lánya vagy. Márpedig ő bosszút akar állni, és mindent meg is fog tenni ezért. A kérdés csak az, hogy vajon képes lesz-e rá, ha időközben komolyabb érzelmi szálak alakulnak a karakterek között?
Ó igen, majd elfelejtettem. A cím talán egy kicsit mesés, akárcsak a sztori, de tudnod kell, hogy Ezekiel arca, mellkasa és karját csúnya égési sérülés torzítja. Ezeket persze egy profi maszkmester és a mágia segítségével mondhatni tökéletesen elrejtette. A kérdés, hogy meddig, és ha kialakul az érzelem, vajon mit szól majd Chloé, ha meglátja Ezekiel valód, csúf arcát?

Röviden és tömören ennyit szerettem volna leírni, illetve Chloé jellemét tekintve szeretném, ha nem az a tipikus én vagyok a legjobb, legszuperebb, egos lány lenne, hanem inkább egy kicsit a visszafogottabb, ám nagyon határozott, aki kiáll magáért és nem akar megfelelni másoknak.

Köszönöm, hogy elolvastad a hirdetést, és nagyon remélem, hogy felkeltette az érdeklődésed! Ha tetszik és hoznád, regizz és kérlek, dobj egy pm-et, a többit meg ledumáljuk discordon  Smile Várlak nagyon! Gyere  bounce  )

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: