Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Dorothy & Bernard Slughorn

Emma Slughorn


Roxforti professzor

Dorothy & Bernard Slughorn 6d9be62c2276cc397e09adfa285bd1cff01502ed

Lakhely :

Londonerry


Multik :

pintyő

Playby :

Sarah Gadon


38


Dorothy & Bernard Slughorn Empty
Emma Slughorn
Szer. Jan. 12, 2022 2:16 pm

Dorothy & Bernard Slughorn




Nem: lány & fiú

Kor: 16-17

Vér: félvér

Iskola: Roxfort

Kapcsolatunk: anya-gyerekek (ikrek)

Csoport: bármelyik ház

Playby: teljesen nyitott, lehetnek egypetéjűek, kétpetéjűek, nincs megkötve szem- és hajszín, rugalmasan alakíthatóak

Státusz: Dorothy foglalt Bernard szabad


Részletek

Dorothy & Bernard, a két örökmozgó, a sohasemminincsidőrekész dupla kiadásban. A fiúk, el fogunk késni, a fél órája könyörgök, hogy menjetek fogat mosni, a nálatok soha semmit és senkit nem szerethetnék jobban, a muszáj kivennem két nap szabit, nem akarok anya lenni, a nézd, annyira édesek, ahogy alszanak, a bárcsak anya is láthatna titeket, olyan szépek vagytok, a sose szégyelld a kinézetedet, az érdeklődési körödet, úgy vagy csodálatos, ahogyan vagy, a bárcsak kitehetném a kezemet, hogy ne rohanjanak fejjel a falnak, az én megmondtam, de ezt mégsem mondhatom meg nekik, Leonard, a semmi pénzért nem cserélném el az anyaságot, a most úgy teszek, mintha nem egy romhalmaz közepén állnék, a nem hiszem el, hogy a függönybe törölted a festékes kezed, a bárcsak sose nőnétek fel, a bárcsak már rég felnőttetek volna. Akikért tűzbe menne, akikért levágatná a fél karját, akiket az életénél is jobban szeret.

Az előtörténetben így jellemeztem az Emmával való kapcsolatukat, minden egyéb szabadon alakítható velük kapcsolatban. A nevük sincs kőbe vésve, bármikor átírhatom.  Nyitott vagyok bármilyen ötlettel kapcsolatban, lehetnek nagyon jó vagy nagyon rossz testvérek, alkalmazkodom bármelyik verzióhoz. Fontos tudni, hogy Emma LLG tanár az iskolában, és délutánonként szeret összeülni egy teára-uzsonnára, hogy egyben tartsa a családot. Ez lehet felesleges rossz vagy imádott pillanatok anyuval is, mindkét vonalban látok potenciált. :3
Lesz egy nagyon jó unokatestvérük,  @Ophelia Slughorn , néhány Lovegood családtag (pl.  @Phoenix Lovegood ), akik éppen készülnek, mert anyai és nagyanyai ágon Lovegoodok, és tervezem meghirdetni az édesapjukat is. :3

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: