Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Imogen Lynch

Anonymous



Imogen Lynch Empty
Vendég
Kedd Jan. 11, 2022 5:15 pm

Imogen Lynch




Nem:

Kor: 26 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: kviddicsjátékos

Kapcsolatunk: a legszorosabb testvéri

Csoport: Boszorkány

Playby: Haley Lu Richardson (vagy valaki más)

Státusz: SZABAD/ FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

"Gyakorlatilag a másik felem. Épp eléggé hasonlítunk és épp eléggé különbözünk ahhoz, hogy kapcsolatunk harmonikus tudjon maradni. Mindent tud rólam, a legfőbb támaszom és bizalmasom, ahogy én az övé. Hiába, hogy az élet ennyire távol sodor minket egymástól minket ez sosem akadályozott meg semmiben."

"Az elsőszülött iker Anya és Aidan Lynch rendkívül rövid életű házasságából. Igen, igen, van benne valami, hogy anyámnak nem igazán jöttek be a hosszú távú párkapcsolatok, bár köszöni szépen, ő teljesen elégedett a magánéletével. Imogen egyértelműen Aidanra ütött, a Roxfort után ő maga is profi kviddicsjátékos lett. Folyton utazik, a sport az élete, migrént kapok karácsonykor az egészséges táplálkozásról tartott kiselőadásaitól, de azért mindig páholyból szurkolok a huginak szinte minden meccsén. Egy igazi vidám energiabomba."

Sok minden megadatott nekem, ami neked nem - de ha úgy nézzük, ez fordítva is igaz. Rendkívül büszke vagyok rád a sikereidért, és mindenben támogatlak, még ha nem is úgy, hogy minden meccseden a páholyból szurkolok. Lehet, hogy nem beszélünk minden nap, lehet, hogy hetekig nem találkozunk, de ha becsöngetsz hozzám hajnal kettőkor, kisírt szemekkel átfagyva, akkor is ugyanott tudjuk folytatni,  ahol abbahagytuk. Megvan köztünk az ikrek titokzatos köteléke, én sem tudom, hogy hogy csináljuk, csak azt, hogy létezik. És tudod mit tudok még? Hogy semmiért sem adnálak, hugi.

//Egyéb információkkal keress engem (Lycaenidae#5420), vagy @Egon Fudge tesót, mindketten nagyon de nagyon várjuk <3 A pb egyébként alkuképes, ha semmiképp sem szeretnéd Haley-t, de előtte kérlek egyeztess velem  Imogen Lynch 3217638854 //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: