Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

stars can't shine without darkness

Anonymous



stars can't shine without darkness Empty
Vendég
Csüt. Nov. 18, 2021 5:25 pm

a sztár




Nem: férfi

Kor: huszonév

Vér: rád bízom

Munka: színész

Kapcsolatunk: MINDEN

Csoport: rád bízom

Playby: valami szépfiú?

Státusz: SZABAD


Részletek

Enyém a színpad - lesz majd -, tiéd a mozivászon. Az összes eddigi filmedet láttam már - persze hatalmas titok övezte azt a délutáni maratont, amikor a barátnőmmel végigdaráltunk a vígjátékoktól kezdve egészen a thrillerekig MINDENT IS, amiben szerepeltél.
Abszolút az a szereplő vagy a horrorfilmekben, akit legszívesebben az első adandó alkalommal kinyíratna a főgonosszal a néző; a természeted elviselhetetlen, mégis azt hiszed magadról, hogy te vagy a világ közepe és mindenki téged akar - nők és rendezők egyaránt.
Tudod, ha egyszer találkoznánk, biztos a képedbe vágnám, hogy mekkora önelégült majom vagy...
Aztán meg az is előfordulhat, hogy valójában te vagy a megtestesült szőke herceg fehér lovon, ki tudja... A média rendesen ferdít, általában mindig.

Időközben, egy új filmforgatás miatt megérkezel Salembe és talán végre lehetőségem nyílik rá, hogy rád borítsam a nem elég édes kávémat, amiért megint a színházat szekálod...

Szóval: nem titkolt célom, hogy a srác egy kis színt vigyen Emmaline megszokott kis életébe egyfajta frenemyként (később with benefits, persze, mert a tinédzserek ugyebár buknak a rosszfiúkra). Hogy mugliként vagy varázslóként teszi ezt, az teljesen mindegy, ahogy a fentebb leírt dolgokon kívül minden más is szabadon alakítható - mondjuk, ha szeretnéd, szívesen ötletelek ám veled.
A lényeg, hogy legalább látszatra legyen egy elkényeztetett idióta, aki miatt kedvére őrlődhet egy amúgy alapjáraton kedves lány. stars can't shine without darkness 3436709037

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: