Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Lisa Corner

Anonymous



Lisa Corner Empty
Vendég
Hétf. Nov. 15, 2021 1:18 pm

Lisa Corner (née Turpin)




Nem:

Kor: 38-39 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: exHollóhát, munka amit szeretnél

Kapcsolatunk: anya

Csoport: boszorkány

Playby:Hayley Atwell, Heida Reed (?) változtatható

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy a tökéletes anya! Akárki akármint mondjon én olyan vagyok, mint te. Legalábbis a folyton mozgó, alig pihenő jellememet bizton állíthatom, hogy tőled örököltem. Apa egy kicsit nos... nem akarom leszólni, de csak ámul amikor neked mindenre van energiád és ő csak figyel téged. Szerintem mai napig nem tudja felfogni, hogy miért tudod ilyen jól beosztani te is az idődet. Igen, másik dolog amit szerintem szintén tőled kellett, hogy örököljek.
Imádjátok egymást apával és jól ki is egészítitek a másikat, mert ahol ő nem jeleskedik ott te tündökölsz és fordítva. Legtöbbször azon igyekszem, hogy boldoggá tegyelek téged, hogy tényleg büszke légy rám, ne csak azért, mert Hollóhátas vagyok, hanem mert egy csomó mindent elértem és nem fogom feladni. Mert hozzád hasonlóan mindenben a pozitív dolgokat látom, ezért vagy te a tökéletes támasza az apánknak, a férjednek.
Ő a lelki társad, nem csak az a személy akibe annak idején beleszerettél és igent mondtál neki, amikor vette a bátorságot s, megkérte a kezed. A te ötleted volt az, hogy engem Clyde-nak hívjatok, az már apa hibája, hogy az ikertestvérem Bonifatius lett, mint az ő dédapja. Végtére is nem tudhatta, hogy mi leszünk Bonnie és Clyde egy másik verzióban. Te vagy a tökéletes anya, csak soha ne add fel a reményt, mert ez jól áll neked!

UPDATE: Az édesanyád elkezdte elfelejteni, hogy kicsoda. Ha így folytatja te is nagyon jól tudod mi fog történni. Amire nem vagy felkészülve, amire senki sincs felkészülve. De bízzunk benne, hogy a férjed melletted fog állni a nehéz időben is.

// Ha megjöttél vagy érdekel a karakter, akkor zaklass nyugodtan itt, vagy discordon, csak kövesd a Rókát.

U.i.: Már valaki megnevelhetné Clyde-ot is. //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: