Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Michael Corner

Anonymous



Michael Corner Empty
Vendég
Hétf. Nov. 15, 2021 1:15 pm

Michael Corner




Nem: Férfi

Kor: 38-39 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: exHollóhát, auror (?) vagy amit jobbnak gondolsz

Kapcsolatunk: apa

Csoport: varázsló

Playby: Aidan Turner plízzz Michael Corner 3034304039 (Hugh Dancy, Lee Pace vagy akit szeretnél és eltudod képzelni Michael-hez)

Státusz: SZABAD


Részletek

Jó apa vagy, legalábbis Bonnie-nak biztosan. Én csak azt tudom mondani, hogy bár ne adtad volna nekem is a te neved. Tudom, hogy mókás és más családoknál is előfordult már és te csak mentél az árral, mert azt akartad, hogy az idősebbik fiad a te nevedet vigye tovább. De én nem vagyok olyan ráérős és kételkedő, mint annak idején amilyen te voltál. Sokkal jobban beosztom az időmet, sokkal több dolgot el tudok vállalni, mint te. Ne kérdezd, hogyan csinálom, egyszerűen az anyámtól örököltem, nem tőled. De ettől még, tud meg, hogy szeretlek! Jó lenne ha egy kicsit értékelnél és nekem is elmondanád a véleményed arról amit nem teszek jól, mert Bonnie-nak elmondod ha valahol hibázott. Na de nekem!? Hagyod, hogy azt higgyem tökéletes vagyok, hogy jól végzem a dolgom, pedig úgy érzem, hogy nem. Való igaz, hogy kettőn áll a vásár, te nem beszélsz sokat velem és egy idő után, már én sem kerestem a figyelmed, leköt a munkád, engem a Roxfort.
Nem olyan rég temetted el a szüleid, talán ez is egy ok, amiért mostanában egy kicsit lehangolódtál, kiadtad bérbe a Brighton-i házunkat, ahol a gyerekkorom több, mint felét leéltem és most Londonba hoztál minket, mert közelebb van a munkahelyedhez s, nem akartál megválni a nagyszüleim házától. Feljavítottad. Én kaptam a te szobádat, persze ezt csak azután tudtam meg, hogy sikeresen kiválasztottam magamnak, de nem is olyan lényeges. Eddig úgy tűnhet, mintha a te életed élném, de ne hidd, hogy így van. A sajátomat élem, a tiéd feljavítottabb verzióját, ahol pozitívan gondolkodom, ahol minden energiámat odateszem nem csak a tanulásba, hanem a szórakozásba is. Jó apa vagy, csak nem mutatod ki rendesen az érzéseidet, felém legalábbis.

UPDATE: Az anyósod kezdi elveszíteni a memóriáját, beteg. Vajon ott leszel anyának akkor is, ha szüksége lesz rád? Mit fogsz tenni?

//Ha megjöttél vagy érdekel a karakter, akkor zaklass nyugodtan itt, vagy discordon, csak kövesd a Rókát.

U.i.: Már valaki megnevelhetné Clyde-ot is.//




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: