Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Az asszony

Anonymous



Az asszony Empty
Vendég
Pént. Nov. 05, 2021 6:45 pm

Athalea (Rowle?)




Nem:

Kor: 22 év

Vér: Aranyvérű arisztokrata

Iskola/Munka: volt Roxfortos - Mardekár/ munka rád bízva (Örökös? Nem kell dolgoznia)

Kapcsolatunk: jegyes

Csoport: Boszorkány

Playby: lepj meg (képen:
Holland Roden)
Státusz: foglalt


Részletek


Tizenéves korunkban mutattak be minket egymásnak a szüleink. Nagyapád megszállottan ragaszkodott ezekhez a régimódi dolgokhoz. Azt akarta hogy már 17 évesen anya legyél. Persze leállították erről, ám még mindig akadnak kérdések irányodban. Olykor még érdeklődtek, hogy van-e már valami... Persze mára már lehiggadtak.
Rettentően sokáig kerültem a társaságod, sem beszélni, sem látni nem akartalak, mikor kiderült ez a kötelező dolog a kapcsolatunkat illetően. De aztán megtört a jég, de hogy mi váltotta ki és mi változott .. a jó ég tudja.
Aztán a nagy szökésem napján követtél. Vissza zavartalak nagy fenyegetések hatására, de megigértetted velem, hogy tartjuk a kapcsolatot. Bárhogy. Bármikor.
Falazol nekem, ameddig csak tudsz. Meddig bírjuk ki? Meddig bírod te? Személyesen imádlak, titkon persze, karakán úri hölgy vagy az életemben. Te vagy az édesanyád nagylánya, apád büszkesége, nagyapád szeme fénye.
Lelkesen, lendületesen veted magad bele az életbe, sok-sok fejfájást okozva ezzel féltő szüleidnek.



// nem szeretném túlságosan megkötni a leendő megalkotó kezét, a PB alkuképes, és a leányzó jellemét illetően is szinte teljesen szabad kezed adok. Még nem házasok, Caelum 17 évesen lépett le, még csak jegyesek.
Nagyon nagyon várom őt! Illetve a testvéreim is. Itt üzenetben, vagy discordon (MRI) is elérhetsz szinte bármikor!!  
//

UP / Volt egy user, aki lelkesen vitte a kisasszonyt, mesélhetek az eddigi dolgaikról, mik eddig történtek a játékaink során, de el is felejthetjük és alakítsuk újra a szálaikat! Ötleteljünk együtt, rengeteg dolog van, amit mondhatnék még kettejükről, a gondolataimat megosztom, mik is a tervek kettejükkel! A keresztnevét szeretném ha te is megtartanád, a vezetékneve változtatható, ha a Rowle nem tetszene! //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: