Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

i burn you? you melt me

Anonymous



i burn you? you melt me Empty
Vendég
Szer. Nov. 03, 2021 8:44 pm

I D F C




Nem: férfi

Kor: 23 év

Vér:  mugliszármazású / félvér

Iskola/Munka: Roxfort – Griffendél, Brit-Ír Szövetségi Sportakadémia

Kapcsolatunk:  gyönyörűen bonyolult

Csoport: varázsló

Playby:  chase stokes

Státusz: BEREGISZTRÁLT


Részletek

 - Hoztam neked valamit Egyiptomból -
- Valami egzotikus ajzószert? Doppingszert? Csak azt ne mondd, hogy datolyát, Crowley -  
- Merlinre mondom,  fogd már be -
- De allergiás vagyok a datolyára, meg akarsz ölni? -
- Hogy lehetsz allergiás a -
Csend.
- Nem vagy vices, szóval -
- Szóval? -
- Ez egy nagyon különleges karkötő vagy fonál, mert igazából nem is karkötő bár ha úgy veszük akkor
-  A lényegre, Crooowley -
-  Jó, de akkor ne piszkáld már a nyakam, mert -
-  De ha egyszer eper és csokoládé illatod van -
 Csend.
- Szóval, úgy gondoltam nem túl csicsás és a kviddicsnél se akadályoz semmiben, szóval .. ha megkötöm ezt itt a csuklódon, utána te az enyémen a másikat és elmondjuk a varázsigét, akkor csak abban az esetben tudjuk ha levenni, elvágni, ha ez itt … véget ér -
- Nem neveznéd nevén, mi? -
- Nem muszáj felraknod, majd akkor odaadom Aidennek -
- Kösd meg -
Csend.
- És Crowley -
- Igen? -
- Ennek itt nem lesz vége -


SPOILER ALERT: vége lett.
PLOT TWIST: vagy mégse?

Tudom, hogy jelenleg még mindig a sebeidet nyalogatod a tavaly történt súlyos baleseted után, ami a szakértők szerint még nem Kellett volna, hogy kettévágja a karriered – úton az évszázad legjobb terelője címért – de valamiért Te mégis hagytad. Tudom, hogy valami történt, mert bár  még így is kiemelkedő teljesítményt nyújtottál, azért nem tündököltél úgy, ahogy a griffendél színeiben amikor a lelátó előtt elsuhanva rám kacsintottál. (Oké, lehet nem csak a hangulat miatt jártam kviddics meccsekre. Jó, ELŐFORDULHAT, hogy az összes meccseden ott voltam a lelátón). Talán nem kellene feltépni azokat a sebeket, amiket már egy ideje nem kapargatunk. De hát nekünk mikor mondhatta meg bárki is, hogy mit csináljunk?  


Be nem teljesedett szerelmi szál, amit akár el is vághatunk vagy sok sok dráma, félreértés, szenvedés, nevetés, egymásra találás, könnyek, MÉG TÖBB DRÁMA, vajsör, és sok sok csokoládé után mégis beteljesítünk?
Azt, hogy pontosan mi történt a múltban, azt pontosan VELED szeretném megbeszélni, együtt kitalálni meg ilyenek.
PB kötött, sorry.  cserébe a nevét rád bízom ( de erre is vannak ötleteim : (( )

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: