Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Andrzej Kalinowski

Anonymous



Andrzej Kalinowski Empty
Vendég
Vas. Okt. 17, 2021 4:55 pm

Andrzej Kalinowski




Nem: Férfi

Kor: 70-75 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Durmstrang, a lengyel Minisztériumban dolgozol, a hírszerzők vezetője vagy, és nem utolsósorban MiM-tag

Kapcsolatunk: Nagyapa-unoka

Csoport: Varázsló

Playby: Charles Dance

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

A lengyel hírszerzésnél vagy vezető, azonban ez nem gátol meg téged abban, hogy az ügyünket támogató információkat szolgáltass ki, vagy eltakaríttasd az útból a szemetet. Mániákusan utálod a sárvérűeket, így a gyerekeidet is mindig erre nevelted. Olyan jó munkát végeztél, hogy a nevelésed még rám is hatással volt. Sőt, a sznobizmusod olyan határtalan, hogy a nagybátyámmal nem is voltatok hajlandóak szóba állni velünk, amíg nem tanultunk meg lengyelül beszélni.
Mivel magas pozíciót töltesz be a lengyel Minisztériumban, és a fiad elsőszámú támogatója vagy, ezért kevesen mernek szembeszállni veled. Engem mindez csak lenyűgöz, ahogy a szüleimtől, úgy tőled is tanulni akarok.
Talán azt sem véletlen, hogy a hírszerzésnél kötöttél ki, ugyanis sok mocskot el kellett takarítani a Kalinowski családdal kapcsolatban. Sokan ugyanis a mai napig nem tudják, hogy annak idején a család segédkezett a németeknek és titkon Grindelwald támogatói voltak.
Azutóbbi időben azonban kevesebbszer látlak, ugyanis csak akkor bukkansz fel, ha valami fontos közlendőd akad. Most viszont leköthetnek a teendőid Lengyelországban, ugyanis a térségben az aranyvérűek kezdenek erősödni, így nagy szükség van ott rád, hogy eltussolj dolgokat.

//Andrzejt egy nagyon határozott elképzelésekkel rendelkező férfinak képzelem el, aki mindent megtesz, hogy a világot a saját képére formálva „jobbá tegye”. Mint mindegyik családtagommal szemben, így veled szemben is erős megfelelési kényszerem van. Nem véletlenül kellett megtanulnom folyékonyan lengyelül beszélnem, ahogy az is elvárás volt a részedről, hogy ismerjem a családunk ezen ágát is. A mai napig szoros barátságot ápolsz a német és az orosz aranyvérűekkel, téged nem hatott meg az a népirtás, amely az egész nemzetre rányomta a bélyegét.
Két gyermeked biztosan van: a lányod, az én édesanyám a Durmstrangban adja tovább a családunk eszméit a diákoknak, a fiad azonban politikai pályára tört, amelynek te a támogatója vagy. Hogy velük milyen a viszonyotok, azt rátok bízom. Annyi biztos, hogy a fiad szerepére már akadt jelentkező, ráadásul számtalan aranyvérű várja a csatlakozásodat a Magic is Mighthoz, szóval semmiképpen nem maradnál magadra.
Ha pedig érdekel a karakter, akkor sok szeretettel várlak téged is a családba. <3 Mindennek csupán egy üzenet az ára.//

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: