Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Veronika

Anonymous



Veronika Empty
Vendég
Szomb. Okt. 16, 2021 1:49 pm

Veronika




Nem:

Kor: 17 év, ugyanazon a napon születtünk

Vér: Arany

Iskola/Munka: Durmstrang

Kapcsolatunk: „Testvér”

Csoport: Durmstrang

Playby: Kimmy Schram, de cserélhető

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Nikitával együtt egyszerre jöttünk a világra beteljesíteni azt a sorsot, amelyet a testvéreinknek szántak, azonban Nikita anyja még a szülés előtt elvetélt, így a családjaink által kötött véresküt nem lehetett megkötni. Az eskü feltétele volt, hogy a három gyermeknek egyszerre kellett születnie, így léptünk mi a testvéreink helyébe.
Kiskorunk óta együtt vagyunk. Eleinte még nem hallottuk egymás gondolatait, hiszen a szövetséget egy bizonyos kort elérve kellett újrakötni, azonban utána nagyon sokáig nem tudtunk mit kezdeni a hármunk között kialakult telepatikus kapcsolattal. Gyűlöltük. Gyűlöltük, hogy akármit gondoltunk, a másik hallotta azt. Azonban a családomnál eltöltött tréning során nem csak mágiaelméletet és fizikai képzést kaptunk, hanem arra is megtanítottak minket miként kezeljük ezt a képességet.
Mára már könnyedén kommunikálunk egymással, és akkor osztjuk meg a gondolatainkat, amikor akarjuk. Ettől függetlenük az évek során összekovácsolódott hármasunk elválaszthatatlanná vált. Valóban olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek. Szavak nélkül is megértjük a másikat, ha csapatmunkára kerül sor, akkor bárkik fölé kerekedünk, arról nem is beszélve, hogy kivívtuk magunknak a tiszteletet a diákok körében.
Kemény képzésen estünk túl, azonban mindez a javunkat szolgálja, és ezt ti is tudjátok, hiszen hasonló elveket vallotok, mint én. Viszont, amíg a hármasunkban én vagyok az, aki a középpontban szeret szerepelni, addig te begyógyítod a sebeinket, és gondoskodsz rólunk. Nem vagy túlságosan érzelgős, nagyon sok embertől elzárkózol, ezért ha teheted, akkor a gondolataidat is megtartod magadnak. Saját, furcsa módon fejezed ki az érzelmeidet, amelyeken néha én sem tudok kiigazodni, pedig ezer éve ismerlek téged. A testvéreddel nem tudom, hogy milyen a viszonyod, hiszen köztetek is van hét év, de abban biztos vagyok, hogy sose árulnál el engem és Nikitát.

//A lányok közötti kapcsolat eléggé szoros és különleges, szeretném, ha idővel mindhárman a Magic is Might elkötelezett tagjai lennének, szóval az ő esetükben a finomkodás nem igazán megengedett, főként mivel eléggé durva módszerekkel edzették őket. Az előtörténetemben található pár sor róluk, de minden majd a kész karakterlapból fog kiderülni, azonban, ha valaki elvinné őt még a lapom befejezése előtt, akkor nagyon boldog lennék, mert akkor együtt is ötletelhetnénk. :3 Ahogyan a többiekre, rá is igaz, hogy csak egy üzenet az ára a karakternek. ^^//



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: