Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nikita

Anonymous



Nikita Empty
Vendég
Szomb. Okt. 16, 2021 1:49 pm

Nikita




Nem:

Kor: 16-17 év annyi, mint én, hiszen egy napon születtünk

Vér: Arany

Iskola/Munka: Durmstrang

Kapcsolatunk: „Testvér”

Csoport: Durmstrang

Playby: Ann Kuleshova, de változtatható

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek


Verával együtt egyszerre jöttünk a világra beteljesíteni azt a sorsot, amelyet a testvéreinknek szántak, azonban édesanyád még a szülés előtt elvetélt, így a családjaink által kötött véresküt nem lehetett megkötni. Az eskü feltétele volt, hogy a három gyermeknek egyszerre kellett születnie, így léptünk mi a testvéreink helyébe.
Kiskorunk óta együtt vagyunk. Eleinte még nem hallottuk egymás gondolatait, hiszen a szövetséget egy bizonyos kort elérve kellett újrakötni, azonban utána nagyon sokáig nem tudtunk mit kezdeni a hármunk között kialakult telepatikus kapcsolattal. Gyűlöltük. Gyűlöltük, hogy akármit gondoltunk, a másik hallotta azt. Azonban a családomnál eltöltött tréning során nem csak mágiaelméletet és fizikai képzést kaptunk, hanem arra is megtanítottak minket miként kezeljük ezt a képességet.
Mára már könnyedén kommunikálunk egymással, és akkor osztjuk meg a gondolatainkat, amikor akarjuk. Ettől függetlenük az évek során összekovácsolódott hármasunk elválaszthatatlanná vált. Valóban olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek. Szavak nélkül is megértjük a másikat, ha csapatmunkára kerül sor, akkor bárkik fölé kerekedünk, arról nem is beszélve, hogy kivívtuk magunknak a tiszteletet a diákok körében.
Kemény képzésen estünk túl, azonban mindez a javunkat szolgálja, és ezt ti is tudjátok, hiszen hasonló elveket vallotok, mint én. Viszont, amíg a hármasunkban én vagyok az, aki a középpontban szeret szerepelni, addig te mesterien értesz ahhoz, hogy eltűnt az árnyak között, vagy pedig eltereld mások figyelmét. Fellelhető benned némi kettősség, hiszen egyszerre szeretsz és utálsz szerepelni. Néha olyan, mintha te magad sem tudnád eldönteni, hogy extro- vagy introvertált vagy-e. Azonban mivel Verát nem szeretem a jegyesemmel kapcsolatos dolgokkal traktálni, ezért főként veled szoktam Sven agyát húzni, hogy telepatikus úton már megint róla beszélünk.

//A keresztneve egyébként nyugodtan cserélhető, sőt orosznak sem kell feltétlenül lennie, elég ha a környékről való. A lányok közötti kapcsolat eléggé szoros és különleges, szeretném, ha idővel mindhárman a Magic is Might elkötelezett tagjai lennének, szóval az ő esetükben a finomkodás nem igazán megengedett, főként mivel eléggé durva módszerekkel edzették őket. Az előtörténetemben található pár sor róluk, de minden majd a kész karakterlapból fog kiderülni, azonban, ha valaki elvinné őt még a lapom befejezése előtt, akkor nagyon boldog lennék, mert akkor együtt is ötletelhetnénk. :3 Ahogyan a többiekre, rá is igaz, hogy csak egy üzenet az ára a karakternek. ^^//


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: