Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Ivan Karkaroff

Anonymous



Ivan Karkaroff Empty
Vendég
Szomb. Okt. 16, 2021 1:49 pm

Ivan Karkaroff




Nem: Férfi

Kor: 24 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Durmstrang, Magic is Might tag, ezenkívül rád bízom

Kapcsolatunk: Báty-húg

Csoport: Varázsló, törvénykívüli?

Playby: Shiloh Fernandez, de változtatható

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

A kapcsolatunk eléggé felemás, hiszen én testesítek meg mindent, ami te lehettél volna. Bár hasonló képzést kaptál, mióta megszülettél, azóta az árnyékomban élsz, ezt pedig teljesen jogosan és érthetően nehezen tudod elfogadni. A mai napig megfelelési kényszered van, és mindent megteszel azért, hogy túlszárnyalj engem, csakhogy a szüleink nem veszik észre az erőfeszítéseidet. A nagyszüleink jobban értékelik ugyan az erőfeszítéseidet, csakhogy ők is több figyelmet szentelnek nekem.
Időnként vannak pillanataink, amikor jól kijövünk, és te is próbálsz tanítani engem, de a tekintetedben lévő féltékenység olyan kendőzetlen, hogy még a legostobább ember is észrevenné. Sajnos, nem láttál bele abba, hogy a lányokkal mennyi mindenen mentünk keresztül, és azt sem veszed észre, hogy bizony neked sokkal több szabadságod van, mint nekem. Dönthettél arról, hogy milyen pozícióban szeretnél elhelyezkedni, vagy hol szeretnél élni, miután megházasodtál, hiszen már van feleséged. A konzervatív eszméket követve nem volt kérdés, hogy a szüleink neked is találnak partnert, bár nem hiszem, hogy sok bajod lenne vele, hiszen sosem panaszkodsz vele kapcsolatban. Egyébként is uralkodó és agresszív típus vagy, ez az másik oka annak, hogy sokszor nehezen férünk meg egymás mellett. Sose tudtál felém kerekedni, vagy megfélemlíteni, sőt abban az egy-két évben, amikor a Durmstrangba jártunk rengetegszer tiportam földbe az önbecsülésedet. Néha szándékosan, néha akaratlanul aláztalak meg a haverjaid és a diáktársaink előtt, de ha odafigyeltél volna rám, amikor először szóltam hozzád, akkor ezek nem történhettek volna meg.
Mostanában kevesebbszer látlak, hiszen én még mindig a Durmstrang padjait koptatom, továbbá kirepültél a családi a fészekből, így csak a kötelező családi eseményeken futunk össze, vagy akkor, ha éppen kell valamelyikünknek valami. Egyébként azt hallottam, hogy a skandináv ágnak tervei vannak veled, és elismert tagja lettél a Magic is Mightnak, de hogy pontosan miként szolgálod őket, arról sajnos fogalmam sincs. Mindent én sem tudhatok, hiába oszlopos tagjai a szüleink a szervezetnek.

//Ha érdekel a karakter, akkor nagyon szívesen mesélek a családban privátban, ugyanis őt is nagyon-nagyon várom. ^^ //



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: