Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Maxim Karkaroff

Anonymous



Maxim Karkaroff Empty
Vendég
Szomb. Okt. 16, 2021 1:48 pm

Maxim Karkaroff




Nem: Férfi

Kor: 45 év

Vér: Arany

Iskola/Munka: Durmstrang, illetve ugyanitt a felsőéveseknek Sötét Varázslatok és Kivédésük professzora (de választhatsz másik tárgyat is, ha szeretnél)

Kapcsolatunk: Apa-lánya

Csoport: Varázsló, professzor

Playby: Keanu Reeves, de változtatható

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Igor Karkaroff fiaként fiatalkorodban számtalanszor meghurcoltak, de ez nem tartott vissza attól, hogy újjáépítsd az életedet és visszaállítsd a családunk jó hírét. Egész életed során keményen dolgoztál azért, hogy ott legyél, ahol most vagy. Sokkal magasabb pozíciókat is megszerezhettél volna, azonban te úgy döntöttél, hogy valakinek követnie kell azt az eszmét, amit évszázadok óta fenntartanak a Durmstrangban. Mindig is tehetséges varázsló voltál, és van érzéked ahhoz, hogy miként bánj a diákokkal. Hiába vagy szigorú és állítasz magas elvárásokat, jól végzed a munkádat, és nem hagyod, hogy bárki is bukdácsoljon a tantárgyadból.
Nem véletlen, az sem, hogy anyával a skandináv területeken toboroztak tagokat a Magic is Might számára, sőt a fiatal aranyvérű gyerekekből már idő előtt katonákat képeztek. Úgy véled, háború közeledik, és itt az ideje, hogy mi felkészültek legyünk, ha eljön az idő.
Mások szemében talán nem mintaapaként jelennél meg, azonban számomra te vagy a követendő példa. Nem hagyod, hogy az érzelmeid beleszóljanak a döntéseidbe, kíméletlenül hajtod végre a parancsokat, elvégre szentül hiszed, hogy a nagyobb jó érdekét szolgáljuk mindannyian. A konzervatív nézeteidnek ugyan nehéz megfelelni, azonban ügyesen megtalálom a kiskapukat, így bár a szemedben már-már tökéletes vagyok, ez közel sincs így. Ettől függetlenül minden parancsodnak engedelmeskedek, mint egy jó katona. Ezt akartál faragni belőlem is, nemde?
Emlékszem, a nagyanyám mesélte, hogy milyen csalódott voltál, amikor másodjára lányod született, de idővel ráébredtél arra, hogy engem többféleképp lehet edzeni, így beletörődtél a dologba.
Illetve van két nagyon jó barátod, akik szintén hasonló elveket vallanak, mint mi. Veronika és Nikita szüleivel szoros kapcsolatban állunk, de te kettőjükkel még közelebbi viszonyt ápolsz, hiszen benneteket is összeköt az a véreskü, amely engem, Verát és Nikitát.

//Az előtörténetemben vele kapcsolatban is található pár információ, teljesen mindent nem szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban, inkább csapásirányt szeretek adni, és ha valaki érdeklődik iránta, akkor beszélgetni a karakterekről. :3 Az épülő Durmstrangba és az én életemben nagy szükség lenne rád, arról nem is beszélve, hogy hamarosan az esküvőm is várható, szóval örülnék neki, ha lenne valaki, aki majd az oltárhoz kísérne. Ha megérkeztél, vagy érdeklődsz, akkor a fórumon, vagy discordon keress meg. ^^//



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: