Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My little Son - Brice Henry Danet-Fauvel

Anonymous



My little Son - Brice Henry Danet-Fauvel Empty
Vendég
Hétf. Okt. 11, 2021 7:33 pm

Brice Henry Danet-Fauvel




Nem: fiú

Kor: 14 év

Vér: aranyvér

Iskola/Munka: Roxort, első évfolyam (választhatsz, hogy Griffendél vagy Hollóhát)

Kapcsolatunk: A fiam vagy.

Csoport: választásod szerint

Playby: Noah Schnapp van a képen, de lehet más is, nem ragaszkodom hozzá

Státusz: FOGLALT


Részletek

Te vagy a családunk szeme fénye, mindketten nagyon szeretünk, jobb gyereket nem is kívánhatnánk magunknak. Tisztelettudó, kedves, segítőkész és jóravaló srác vagy, kimondottan intelligens, egy igazi kis művész. Visszafogott és csendes srác vagy, aki nem kezdeményezi a beszélgetéseket, viszont ha valaki szóba elegyedik veled, hamar rájön, hogy milyen értelmes kölyök vagy.
Idillinek mondható a mi kis családunk, mindened meg van, szeretetet is kapsz tőlünk, mostanában mégis, mintha történt volna valami veled. Zárkózottabb lettél és már kevesebbszer beszélsz velem, mint annak idején, az iskolából is egyre több a panasz rád. De ennek mi lehet az oka? Talán valamiért piszkálnak téged a suliban, Te lettél a céltáblájuk és folyton bántanak? Belekeveredtél valami rossz dologba, amiről nem mersz mesélni nekem? Netán rájöttél apáddal kapcsolatban valamire, ami nyomasztja a kis lelkedet? Bárcsak elmondanád, gyere, nagyon várlak!

Sok mindent el tudok képzelni Brice-hoz, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy magába fordult, de várom a Te ötleteid is! Ha beregiztél, kérlek írj rám, és egyeztessünk. Very Happy Szerintem jó kis játékokat tudnánk kihozni, idővel pedig meg is nőhet ugye a fiatalember, nem kell örökké 14 éves bőrben élnie Very Happy Várlak nagyon, gyere csak!  My little Son - Brice Henry Danet-Fauvel 492177702

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: