Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Rebecca Briggs

Anonymous



Rebecca Briggs Empty
Vendég
Szomb. Okt. 09, 2021 5:07 pm

Rebecca Briggs




Nem:

Kor: 45 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: rád bízom, annyi biztos, hogy a Herbológiai Intézet hallgatója voltál

Kapcsolatunk: Anya-fia

Csoport: Boszorkány

Playby: Amy Adams, Carice Van Houten, Lena Headey, Rachel McAdams, Sarah Paulson (vagy bárki, aki szőkés és szimpatikus neked <3 a képen Amy Adams van )

Státusz: SZABAD / FOGLALT



Részletek

Számtalanszor feltettem már neked azt a kérdést drága édesanyám, hogy miként vagy képes elviselni egy olyan férfit, mint az apám. Erre a válaszod mindig valami olyasmi, hogy szereted őt. Túlságosan jószívű és elnéző vagy. Nem csupán a férjeddel, a gyerekeiddel, hanem mindenki mással is. Talán mások épp ezért ostobának, vagy naivnak titulálnak, bár kevesen tudják azt, hogy milyen képességgel is rendelkezel valójában.
Ugyanis, nem véletlen, hogy te vagy az egyetlen ember, aki képes engem lecsillapítani, hiszen azon kevesek közé tartozol, akiket empatáknak hívnak. Ez azt jelenti, hogy a környezetedben élők érzéseit képes vagy felismerni, azonosítani, sőt átérezni is. Nem egyszerű az élet ezzel a tulajdonságoddal, mégis az évek során olyan magasra szintre fejlesztetted, hogy ritkán okoz neked fejfájást.
Én annál inkább, hiszen mostanában egyre gyakrabban emelem fel a hangomat odahaza apával szemben, és lázadok az ostoba döntései ellen. Mindig te voltál a villámhárító a családunkban, aki elsimította a problémákat, de sajnos örökké nem mehet ez így, és ezt te is tudod.
Naomival nagy szükségünk lenne a támogatásodra, és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem csak mi vagyunk így. Szeretsz másokkal törődni, mindig is családcentrikus és emberbarát voltál. Felelősségteljességből biztosan jelesre vizsgáztál, azonban imádsz mindent, ami a művészetekhez kapcsolódik, és talán egy kicsit azt is élvezed, hogy tehetősek vagyunk.

//Én nem szeretnék sok mindent megszabni a karakterrel kapcsolatban, eléggé sok minden szabadon formálható vele kapcsolatban. Az előtörténetemben, Naomiéban olvasható még pár szó róla, illetve ezen a linken: katt ide is akad egy-két érdekesség. A képességéről az oldalon nem található információ, én találtam ki, amelyre rábólintottak (és remélhetőleg, ha eljutok odáig, akkor írok is egy kisebb leírást róla). Egyébként minden kérdéssel bátran lehet az egész Briggs famíliához fordulni, ugyanis nagyon-nagyon várunk téged. :3

Mellesleg ki ne akarna a Mágiaügyi Miniszter felesége lenni?  Rebecca Briggs 3217638854 //



Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Rebecca Briggs 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Rebecca Briggs Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


420


Rebecca Briggs Empty
Holden Briggs
Szomb. Okt. 09, 2021 5:23 pm
Én is várlak!

Az első nagyjából tíz évtől eltekintve mindig az életem részét képezted. Még emlékszem, amikor Maurice először bemutatott a családnak - akkor még anyánk is élt, imádott téged. Akadémista voltál, nagy tervekkel és álmokkal karrierről, családról, boldogságról, amik között valószínűleg nem szerepelt, hogy egyszer majd a mágiaügyi miniszter felesége leszel. Ahogyan az sem, hogy huszonegy évesen a nyakadba szakad egy elárvult tizenhárom éves felnevelése. Ugyanis ezt vállaltad, miután az anyósodat meggyilkolták a második varázslóháború alatt a halálfalók, én pedig szülők nélkül maradtam. Egy másodpercig sem volt kérdéses számotokra Maurice-al, hogy a gyámságotok alá vesztek. Sosem tudtam igazán szavakba önteni a hálát, amit éreztem, nemcsak a bátyám, hanem feléd is. Alig nyolc év van közöttünk, szinte még te is gyerek voltál akkor, mégis vállaltad ezt a hatalmas felelősséget és terhet, méghozzá nem is akárhogy. Mindig volt egy jó szavad hozzám, odafigyeltél rám, ahogy egy tizenéves kamaszfiúra oda kell, és ezt sosem köszönhetem meg neked eléggé.
Azóta mind felnőttünk, már a gyerekeid is lassan kirepülnek a fészekből. Tudom, hogy nem egyszerű most neked Maurice mellett, tudom, hogy gyakran jobban örülnél, ha a politikai sikereket egy boldog, békés család váltaná fel. Ebben nem tudok segíteni, de éppen itt az ideje, hogy most én legyek a te támaszod, amikor a bátyám egyre nagyobb és nagyobb veszélybe keveri a családunkat a hatalomért folytatott állandó harcban.

Én sem szeretnék a leírtakon kívül semmit megszabni a karakterrel kapcsolatban, majd együtt alakítjuk a kapcsolatukat, közös emlékeiket Very Happy Nagyon várlak én is Rebecca Briggs 492177702





Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: