Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A családom minden tagja

Anonymous



A családom minden tagja Empty
Vendég
Szomb. Okt. 09, 2021 4:08 pm

Maeva Godfrey (née:....??)




Nem:

Kor:21 - 22 év

Vér: Arany/Fél

Iskola/Munka: Rád bízom

Kapcsolatunk: A feleségem vagy

Csoport: Rád bízom

Playby: Adria Arjona van a képen, de rád bízom

Státusz: SZABAD


Részletek

Rólad napokig tudnék mesélni. Te vagy az, aki megtanított arra, milyen az amikor szeretsz és viszont szeretnek.  A legjobb dolog vagy, ami csak történhetett az életemben! Ismeretségünk elején egyből megtaláltuk a közös hangot és rengeteg időt töltöttünk együtt. Barátok lettünk, aztán szerelmes lettem beléd. Megkértem a kezed, majd összeházasodtunk.
Mindig is egy saját gyermekről álmodoztál és még ez is teljesíthető. A családom nem nagyon akar téged elfogadni, már ami a szüleimet illeti. Ők mást szerettek volna mellém. Voltak viták, stressz, meg minden. De én hiszek abban, hogy ha ez a 6 év nem választott el bennünket, akkor semmi sem.

6 éve együtt vagyunk. Két éve boldog házasok. És a gyermekem anyja vagy, a kis pocaklakó még kérdéses milyen nemű, fogalmam sincs róla, hogy áldott állapotban vagy. Már sokszor mondtad, hogy szeretnél egy kislányt, majd mellé egy kisfiút, nehogy egyedül kelljen felnőnie, hiszen mindig is csodáltad azokat, akiknek vannak testvéreik. Te mindvégig egyke voltál.  Sokáig próbálkoztunk a gyermekáldással, de évekig nem történt semmi változás. Most nagy meglepetés lesz mindez. (Minden más az ET-ben olvasható)




//Nagyon várlak, érkezz meg hamar. A pb szabadon választható, akárcsak a lánykori vezetéknév. Viszont a keresztnévbe beleszerettem, úgyhogy azt szeretném, ha megmaradna. //





Paul Walter Godfrey




Nem: Férfi

Kor: 45 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Roxfort-Mardekár volt, most a Minisztériumban dolgozol valami profi rangod van

Kapcsolatunk: az apám vagy

Csoport: Varázsló

Playby: Matt Bomer (változtatható)

Státusz: SZABAD


Részletek

A legnagyobbak az elvárásaid az irányomban. Mindig is kemény kézzel neveltél minket, a begyöpösödött nevelésed a mai napig megmaradt. Nem kifejezetten voltam soha kezes bárány, és veled gyermekkoromtól kezdve viharos kapcsolatot ápoltam.  Hiába szántál valami igazán előkelő pozícióra a Minisztériumban, Engem mindig is inkább a kviddics érdekelt. Többször kerültem összetűzésbe emiatt veled. No meg amiatt is, hogy nem választhattad ki a nekem megfelelő asszonyt. Minden pontosan úgy kell, hogy alakuljon, ahogy elképzeléseid diktálják.

//Minden mást rád bízok, csak siess 😍 //





Yeona Godfrey (née: Monkut)




Nem:

Kor: 42 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Rád bízom

Kapcsolatunk: az anyám vagy

Csoport: Boszorkány

Playby: SZÖVEG

Státusz: SZABAD


Részletek

A három gyermek anyja, chaebol (Koreában a gazdag, sznob családok elnevezése) felmenőkkel bíró magas intelligenciával rendelkező nő, ki szülei kérésére ment hozzá jelenlegi férjéhez. Habár kiveszi részét az üzleti ügyekben, gyermekeire főként a nagymama, illetve dadák, manók vigyáztak, mindazonáltal ha szükségét érezte az anyai törődés nyújtásának, jókor jó helyen volt.

//Minden más a te kezedben, pb-t pedig bárki koreai asszonyt hozhatsz!//





Rhine Godfrey




Nem:

Kor: 19 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Rád bízom

Kapcsolatunk: A Húgom vagy

Csoport: Akadémia

Playby: SZÖVEG

Státusz: SZABAD


Részletek

Egy bástya vagy, megingathatatlan, akihez szívesen rohan mindenki a bajával, olykor még én is megjelenek nálad, mert a többiekkel ellentéttel, te nem ítélsz el. Ahogy én sem téged, hiszen tudom, mindent amit teszel, értünk teszed, de kérlek, magaddal is törődj néha. Nagyon szeretlek és óvlak is… szinte mindennap látlak és mindennap arra kell hogy rájöjjek…gyönyörű felnőtt nő lett belőled.

//Minden más a megalkotóra bízva. 😏//




Reece Yeong Godfrey




Nem: Férfi

Kor: 17 év

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: SZÖVEG

Kapcsolatunk: Az öcsém vagy

Csoport: SZÖVEG

Playby: SZÖVEG

Státusz: SZABAD


Részletek

Már gyermekkorodtól kezdve imádtál rosszat tenni, én pedig örömmel ugrottam utánad, ha valami csintalanságon járt az eszed. És ugyan nem vallanám be neked, de élvezem a kis összezörrenéseinket, mert, amikor veled vagyok, mindegy mit teszek, nem fogsz rám csúnyán nézni. Aztán kigúnyoljuk egymást, jót nevetünk és tovább haladunk. Veled olyan könnyű az élet. Imádlak téged is, olyan jó hogy vagytok. Van kikkel szórakozni, vagy épp leordítani a hajatokat a helyéről….

//Minden más a megalkotóra bízva! PB akárki lehet, beszéljünk róla 😏 //

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: